reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam,a gdzie wy sie wszystkie podziewacie?
Co to za wybucy gazu we Wrocku....matko kochana:szok:
Ja wczoraj nazrywalam 2 wiadra truskawek,wiec zaraz lece robic dzemik i pierozki lepic z truskaweczkami....mniam,mniammm:-D:-D:-D
no chyba ze Karolcia mi nie da,to bede musiala czekac za zasnie:baffled:
A nie wiem czy sie wam chwalilam ze my jestesmy od jakiegos czasu bezsmoczkowe,wurzucila Karolcia go za wersalke i wcale go nie chce:happy2:
Jeszcze tylko sie meczymy z nocnym karmieniem:baffled:

a upal nadal ...mam juz dosyc....chce troche deszczyku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hejki!
A my dzis pospałysmy do 9.30! Szok!!! Zosik się obudziła z tatą o 6 wyduldała mleko przyszła do mnie i spałysmy dalej ;-) ale chyba drzemka i tak będzie bo widzę że cos przymulona jest.. Chyba te upały tak na nią działają. Na Wasze bejbiki też..?
Przez to długie spanie jestem opozniona dzis ze wszystkim.. Ale co tam :-) dam rade :-)
Pierwszy raz od prawie 3tyg mogę się w miarę ruszac.. Ostatnio Mały mi się chyba przekręcił głowką w doł bo mnie miednica napierdzielała i biodra i dzis z tą rwą jest zdeczko lepiej. Oby oby bo z tym bolem nie da się życ.
Buzku dla Was Dziewczynki i dla Waszych Bejbolkow dużych i małych!
 
Witam,
Ja dziś odpoczywam po pracy. Oliwia z tatusiem u babci wrócą o 20, więc godzinka po pracy spokoju :-). Nie żebym narzekała na panienkę, ale ostatnio mam tyle pracy, ze ledwo dycham.

reksio oby tego dobrego ruszania się było więcej i nic nie bolało.
anet15 narobiłaś mi smaka na truskawki

O gazie nic nie wiem... :-(

Pozdrawam
 
hej kobietki:-D
ja sie wykoncze...dwa tygodnie nie minely a Oli i Nati znowu katar i kaszel:crazy::crazy::crazy:
nie wiem czy te choroby kiedys odpuszcza:crazy:
a tak leci powoli...bede szyc koleznanka sukienki na wesele bo maja rozm. 52 i nie potrafia dostac na siebie:-D
dostalam @...ale masakra ostatni raz taka mialam 7 lat temu:szok:
Nati marudna jak nie wiem co, ale jak postawisz ja na ziemi to cieszy sie na maksa.. chiala by juz chodzic:-D:-D:-D
musze znalesc plytke z telefonu i zainstalowac bo mam fajne fotki i filmiki...bo moj sie bawil komputerem i znowu trzeba bylo formatowac:crazy::crazy::crazy:
ale tak to jest z moim... do madrych ostot nie nalezy:-D:-D:-D
zyczymy milego dzionka wszystkim i zdrowka chorowitkom jesli jakies sa:-D:-D:-D
 
witam i ja
troszke zagoniona jestem,bo badania różne robie
a do tego koniec roku wiec straszna nerwówka,zwłaszcza u starszej,u młodszej spoko bo jeszcze opisówka jest,ale tam to maraton po oceny straszny
my w weekend u rodziców,zrobilismy huśtawke dużą drewnianą,wiec dzieci maja radoche,zostało jeszcze wkopac deczko piaskownice i maja dzieciaki gdzie szalec,w niedziele ze znajomymi wybralismy sie do lokalu na pizze i piwko,a tam olbrzymi plac zabaw wiec dzieciaki szalały
juz odliczam dni do 22 zeby odpocząc psychicznie od szkoły
pozdrawiam was
 
witam wieczorkiem....
Wreszcie dzis u nas popadalo po poludniu,bo juz mialam dosc tego upalu i teraz tak przyjemnie chlodem wieje.....ale zapowiadali ze na wekend sie ma deszczowo zrobic i chlodniej.....
Aaaaaa,nie wiem czy pisalam ze mam juz wyniki z TSH i cholesterolu?
Wiec TSH,mam ok,a cholesterol podwyzszony jeszcze ale spadl troche(mialam 268 a teraz 229) wiec sie ciesze.....trzeba teraz do diety bardziej sie stosowac,a z tym juz gorzej...hi,hi....
Dobra ja spadam,bo juz lazienka wolna,lece sie wypluskac i do wyrka...pa,pa....
 
reklama
Łooo maaatko,ależ tu pustkowie ostatnio! nie pamietam takich czasów.......

A my....cóz szukamy niani....ale idzie to jak krew z nosa....Tak naprawde chodzi o to by ktos wychodził z Natalką na spacery a od wrzesnia zaprowadzał ją na rózne zjęcia 3 razy w tyg,ale to wszystko w promieniu kilku kroków od domu...takze wymagan nie mamy jakis mega duzych...ale i taak jest ciezko...głownie chodzi o moje zaufanie do takiej obcej Pani. Dlatego ogloszenia napisaliśmy,ale szukamy tez takich poleconych czy znajomych np z piaskownicy:)...Ale nie jest łatwo cholerka i tak!
 
Do góry