reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

dobry wieczór ;-)
zdrowia wszystkim życzę, bo to teraz bardzo potrzebne :tak:
ja dzisiaj też poszłam do lekarza, bo gardło mnie boli, na szczęście to nic poważnego, tylko leki dostałam i kasę znowu wydałam :no: ale mam nadzieję, że ozdrowieję :-D
mam pytanko-czy któraś z was była może na urlopie we Władysławowie i może polecić jakieś noclegi? mile widziane z linkami ;-) będę wdzięczna :-)
pora już spać, kolorowych :blink:
 
reklama
witam...a co ja dzis pierwsza?:szok:
U Karolci bez goraczki dzien drugi,a wysypki jak nie bylo tak nie ma:eek:
wiec to moze nie 3-dniowka? Tylko co,taka goraczka bez niczego?
Sempe,ja juz sie boje co to bedzie dalej z gosia jak ona taki zaudaniec jeest:sorry:
Wczoraj wieczorem juz troche grzeczniejsza byla....ciekawe na jak dlugo?
 
Hejas!
witam w końcu na spokojnie ;-)
Anet, co to znaczy zaudaniec? :)
Jeżu przez tą pogodę powyłaziły choróbska wszędzie a ja miałam iść na szczepienie z młodym i się boję że coś go chwyci... poczekam znowu na mrozy może... :/
idę ogarniać chałupkę
zdrówka!
 
zaudaniec - a to dobre:) nie słyszałam:)

w przychodni zostawiłam ponad 125pln, sama toxo 70 pln (bo oba Ig do oznaczenia); masakra jakaś - dobrze, że skróciłam ten wychowawczy, bo jak zliczyć te wszystkie opłaty badań i koszty wizyt i usg to z torbami pójść można...

pogoda pod zdechłym azorkiem, smętno, ponuro i śpiąco; a ja jak na złość muszę dziś ugotować obiad dla Nusi i dla nas, czekam na kuriera z obrazem i w ogóle; i jak M. wpadnie po pracy to tylko żeby się najeść i przebrać i w drogę do G. 2 samotne noce nas z Ninka czekają, bleeee;

anet Ninka tez któregoś razu miała wyższą temperature przez 3 dni i bez wysypki było, samo minęło;


dziewczyny czy któraś z Was (waszych pociech) jest jeszcze w plecy z tym szczepieniem świnka-odra-różyczka? czy tylko my zostałyśmy..?
 
bu no i nie poszliśmy po kapciuchy z marcelowcem bo deszcz zaczął bardziej padać, czekamy...
andariel my jesteśmy w plecy z tą szczepionką ;-) ale zdecydowałam się iść tylko wolę poczekać na mrozy aż te zarazy co teraz panują pójdą spać bo boję się że coś złapie no :/
ja sama mam katar i gardło mnie cholernie boli od kilku dni...

Anet dzięki za uświadomienie :-) też nie słyszałam tego określenia :-)
 
Bry:-)
młoda od rana obejrzała już 1 płyte bajek ale się zbuntowałam i wyłączyłam tv więc teraz szaleje i wyciąga wszystko z szafek...

Andariel właśnie żałowałam, że nie spisywałam wszystkich kosztów jakie poniosłam podczas ciąży bo później byłam ciekawa ile mnie to wszystko wyniosło, choć i tak część badań robiłam na nfz bo oprócz do mojego lek. prywatnie chodziłam też do poradni przyszpitalnej na solcu. No ale tam nie dawali skierowań na wszystkie badania jakie mój gin uważał, że miec musze.

Iza ja byłam z Zochą we Władku ale moi rodzice nam sponsorowali wyjazd wiec nawet nie wiem jakie koszty dokładnie. Byliśmy w prywatnych apartamentach w Velaves Spa.

Maggie to się możesz mrozów nie doczekać;-)

Anet ciekawe od czego ta gorączka....może od zębów??przebił sie i spadła...
 
witam!

Kot ma dzis takiego *******ca ze wytrzymac z nim nie mogę!!! chyba ma dzis ten gorszy dzień a dotychczas go chwaliłam!!

Mąż mój ma urodziny za tydzień i wymyśliłam ze dostanie Kurs gry na gitarze:-) kurs jest podzielony na 3 trymesrty (jak ciąża hihihi) stac mnie na opłacenie 1:-) no i gitare musimy kupić! pamiętam jak w 7klasie razem chodziliśmy uczyc się grać:-) ale każdy z nas siedział w innym kącie sali...... mam nadzieje ze za te 9miesięcy zagra mi Stinga!!!

miłego dnia
 
uf ja już nie chcę mrozów!

hej tak w ogóle...

nie pobrałam tych sików, no jakaś masakra to jest ja nie wiem! specjalnie ją o 2 do naszego wyra przyniosłam, o 4 założyłam woreczek, by o godz. 10 wyjąć z niego srakę!!!! no a do 11 u nas pobierają i znowu dooopa jak cholera bladzichna. no,ale krosty teraz tylko ma pod oczami a reszta znikła, więc spoko...chyba przełazi a trzydniówka.

Anet - a może to od ząbków? albo trzydniówka bez krost skoro mała przechodziła?

no - czas się pouczyć...
 
reklama
dziewczyny czy któraś z Was (waszych pociech) jest jeszcze w plecy z tym szczepieniem świnka-odra-różyczka? czy tylko my zostałyśmy..?
Moja tez jeszcze nie szczepiona,a teraz to nie wiem kiedy mam isc....bo jak to 3 -dnoiwka byla(bez krost) to chyba tak nie wolno odrazu?
Bry:-)
Anet ciekawe od czego ta gorączka....może od zębów??przebił sie i spadła...
wlasnie sprawdzalam,zaden sie nie przebil...wwrr....
uf ja już nie chcę mrozów!

hej tak w ogóle...

nie pobrałam tych sików, no jakaś masakra to jest ja nie wiem! specjalnie ją o 2 do naszego wyra przyniosłam, o 4 założyłam woreczek, by o godz. 10 wyjąć z niego srakę!!!! no a do 11 u nas pobierają i znowu dooopa jak cholera bladzichna. no,ale krosty teraz tylko ma pod oczami a reszta znikła, więc spoko...chyba przełazi a trzydniówka.

Anet - a może to od ząbków? albo trzydniówka bez krost skoro mała przechodziła?

no - czas się pouczyć...
No z tym pobieraniem siuskow to z Karola tez masakra....z Gosia jakos nie mialam z tym problemow......dobrze ze my narazie nie musimy pobierac:-)
a jak starsza bedzie to moze wkoncu na nocnik zacznie siadac:happy:

Widzialyscie to: Mięsne wypełniacze w jedzeniu dla niemowląt
 
Do góry