reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

czesc z wieczora
Miałam urwanie głowy dla tego nie zagladałam. Wczoraj moj był w domu, więc musieliśmy ogarnąc sprawy organizacyjne, typu bank, zaświadczenia do zapomóg, i tp. bzdury któryś się normalnie po pracy nie da załatwić.Kupiliśmy drukarko-kopiarko-skanero- zdjęcio- pak, więc trzeba było zainstalować, no i samochód na zimę przygotować, czyli oddrapać rdzę i zabezpieczyć przed dalszą korozją, bo garażu nie mamy. A dzisiaj musiałam nieco przemeblować, żeby Jagoda się to tego naszego nowego wielopaka nie pchała, więc przy okazji musiałam cały burdel zrobić a potem go ogarnąc. I oczywiście z Jagoda byłam na zajęciach, bo jakoś w tym tygodniu nie udało nam się nigdzie zaglądnąć. Do tego migrena przyokresowa, więc Anet, Piwonia i Sempe, możecie powitać mnie w klubie migrenowca.
Widzę że dzieciaczki wam sie pochorowały, cholerka, taki teraz czas paskudny, na szczęście u nas nic się nie dzieje
i oby tak zostało.
Kasia, i jak humor, dalej do bani? To w sumie dwa zęby masz do naprawy?
Anet, mam zawsze twoją siostrę w pamięci, ciepło myślę o ich fasolce.
 
reklama
No i zaczęło się chorowanie.. szlag by to..
Oby robaczki szybko się wykaraskały..

No i trzymam kciuki za fasolke Andarielową i siostry Anett:)
A czy wiecie czy Traszka w końcu zaciążyła??
 
To dopiero poczatek jesieni zimy a ja juz mam dość, jak ja nienawidze tej pory roku

KASIA to możemy sobie podać rękę - ja juz tez mam dosyć... Aniela goraczkowała do wtorku, Antek od wtorku miał gluta dziś już gorączka 0 jedzenia i tylko na rękach :-(

I jak zwykle zapomniałam o najważniejszym:
ANET bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko ok :) i trzymam kciuki za siostry fasolke
ANDARIEL i Wam tez kibicujemy :)
 
Ostatnia edycja:
zdrówka dla wszystkich choruszków,oby jednak szybko im przeszło
bo rodzice sporo zmartwień przez to mają

chogata jak tam po wezwaniu do szkoły??
co do taszki chyba niewiadomo co i jak

ja juz dobranoc powiem,bo głowa standardowo boli
i miłego ciepłego i spokojnego weekendu
 
Miranda jeden bo wypadał z tego co mnie boli, pewnie bolal dlatego ze luzna plomba uciskała nerw. No teraz to juz w ogole nerw na wierzchu i dobrze ze tu nie trzeba gadac bo mało mowie,
Nerw juz ciut mniejszy ale wszystko naraz mi sie dzis na głowe zwaliło. Ja mi sie nazbiera to wam napisze na t i taki eleborat walne ze godzine bedziecie czytać:p

Wow to niezłe urzadzenie zescie sobie trzasneli. ja mam trzyfunkcyjne i sie okazałao ze tusze drozsze od samego urzadzenia:( I juz tylko jako skanera uzywam
 
Fajna Miranda. tez bym swoja chciała zmienic ale mój by mnie chyb zastrzelił, bo to ja tamta wybierałam...
Miranda płacic nie bede bo na NFZ go robie, kanałowo do 3ki sie nalezy
 
reklama
Do góry