reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
A gdzieś w jakimś "mądrym" artykule yczytałam,że zachcianki u kobiet w ciąży to mit.
Ciekawe kto to pisał?
 
Hej aneczka, wlasnie maz sie zadeklarowal ze bigos zrobi sam.
Ano przeskoczy, w ogole tym razem ta ciaza jakos wyjatkowo szybko mi leci:-)
 
Hej aneczka, wlasnie maz sie zadeklarowal ze bigos zrobi sam.
Ano przeskoczy, w ogole tym razem ta ciaza jakos wyjatkowo szybko mi leci:-)
no mój co najwyżej bigos by spalił,haha
ale twoje podziwiam,ze ma taka wole i sam zrobi
ja bym zjadła,ale nie dałabym rady go teraz zrobic,.bo za bardzo śmierdzi mi kapucha;-)

Czesc Piwonia. Niech poszedl w diably, bo jeszcze w niedziele impreze by mi zepsul, a tak do niedzieli sie podgoi:happy:
i dobrze własnie,bedziesz spokojniejsza,ja na szczęście przed ciażą zdąrzyłam jednego tez usunąc ,wiec mam nadzieje,ze jakos teraz wytrzymam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moj nawet bogos dobry robi, a nie robilabym dla siebie ale jak impreza to impreza. Cos trzeba zrobic. Na szczescie tort zrobi dobra sasiadka, kucharka.
A zab, no coz od dawna mnie pobolewal ale na leczenie kanalowe mnie nie stac, a jak juz sie zgorzel zrobil to wyjscia nie bylo.
 
Witam z rana :)
Mam małe pytanko jak to jest z tym schylaniem. Muszę dziś posprzątać po remoncie mieszkanko, a nie chce zaszkodzić dzidzi.
 
Zgadzam sie za duzo sie nie forsuj ale po troszku mozesz, lepiej np. uzyc mopa niz na kolanach szorowac
 
Jeszcze nie ma 10, a mnie już pizza w piekarniku, to przez Was, bo jakieś McDonaldy wymyślacie, a ja mam daleko i nie wytrzymałabym.
Dobrze,że ząb poszedł, nie będzie się ciągnął stan zapalny.
 
Nie no forsować się nie zamierzam. Na pewno w ratach będę sprzątać. Ale sam mop mi nie wystarczy. Pełno kurzu mam po kuciu i muszę zetrzeć. Więc bez kolan się nie obejdzie :wściekła/y:.
Ale z dużymi przerwami mogę?
 
reklama
lepiej z przerwami niz sie przeforsowac
ja ide do szkoły zaprowadzić córe ,załatwic szkolne sprawy,a potem zapasy do lodówki zrobić;-)
 
Do góry