reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam i ja sie zrane,wczesniej nie moglam sie do was dolaczyc,bo przyszla tesciowa na pogaduchy(mieszka z nami tyle ze na dole) no i mnie meczyla co tam u lekarza wczoraj,bo z tego szczescia ze wszystko wporzadku to zapomnialam zejsc i jej powiedziec,no bo MAMA i kolezanki wazniejsze,nie...mosialam najpierw im relacje zdac.
a u mnie tez dzis bialo i to jak,nadal sypie,dobrze ze nie musze dzis nigdzie wychodzic,apropo pomidora,to tez dzis jadlam ze szczypiorkiem....
 
reklama
Wczoraj oglądałam ten odcinek piąte przez dziesiąte i akurat na czas operacji przełączyłam kanał, nie mogłam spokojnie oglądać i to stwierdzenie "płód"
Za to popłakałam się czytając artykuł, ale wiem, że przeprowadza się takie opreacje, stąd badania prenatalne.
 
Enka wspolczuje opryszczki,mialam raz i nie zazdroszcze,moze te plasterki pomoga.

a doktorka nie ogladalam i z tego co piszesie to dobrze,bo ja z byle powodu tez rycze...
 
Hej, witam. Faktycznie pichce od rana w kuchni. Ale niestety i dentysta zaliczony. Zab usuniety, nie miala obiekcji zeby usunac, my w ogole mamy fajna dentystke. W nocy bolal, nawet ucho zaczelo mnie od niego bolec. Okazalo sie ze zgorzel sie zrobil i trzeba bylo usunac, teraz boli bo tam malutko tego znieczulenia dostalam.
Efe, ja codziennie mam dzien pomidora, takze smacznego:-)Ale dzis bede jesc galarete z kurczaka, ale narazie nie moge jesc:baffled:A glodna jestem.:baffled:
Acha, moj bobasek przeskoczyl na czwarty kwiatek, fajnie
 
Ostatnia edycja:
od wczoraj sie objadam sledziami....dziś kolega przywiózł do pracy 4 rodzaje sałatek śledziowych, więc siedzimy i się troche objadamy :sorry:
 
reklama
Czesc Piwonia. Niech poszedl w diably, bo jeszcze w niedziele impreze by mi zepsul, a tak do niedzieli sie podgoi:happy:
 
Do góry