reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Aga mozesz mi powiedzieć jak u ciebie wygląda opieka lakaraska? Co i kiedy do lekarza? a jak ma się jakieś wątpliwości czy lepiej isc odrazu do szpitala, bo ja już sama ogłupiałam...
 
nayeczka standard to po 1 isc do gp on wypelnia i powinien sam wyslac zgloszenie do szpitala ze jestes w ciazy:)okolo 12-13 tygodnia powinnas dostac wezwanie na wizyte do szpitala i tam bedziesz miec 1 usg i badania oraz wywiad bardzo szczegolowy(jesli nie znasz dobrze angielskiego polecam wziac kogos kto rozmawia w tym jezyku)...potem zazwyczaj kolejna wizyta za miesiac u gp a potem znow w szpitalu :)
nie wiem czy juz bylas u lekarza i co zalatwilas ale jak mi napiszesz to jak bede mogla to ci pomoge:)
jesli wczesniej poronilas( sorki bo nie bardzo pamietam co ktora przeszla) to juz inna sytuacja....zazyczaj kazda ciaze traktuja jak prawidlowa do 3 poronien:) ale i na to sposob jest:)
 
Nie Aga nie poroniłam ani razu jeszcze... No więc tak byłam, mam lekarza GP itp wystawił mi od ręki list do szpitala z powodu moich krwawień, ale nic więcej się nie dowiedziałam tzn jak zacznę krwawić to mam jechać, ale chciałabym się przebadać... I w ogóle nie wiem co i jak... a co lepsze w domu wyszły mi cztery pozytywne testy i czuję się jak w ciązy a u tego lekarza GP wyszły dwa nagatywne tzn z takimi słabymi kreskami, ale to może było spowodowane tym, ze byłam przeziębiona... a już nic nie wiem... ??
 
nayeczka czy kreska jest bardziej czy mnie widoczna to nie ma znaczenia wazne zeby byla.....i skoro wystawil ci list do szpitala to musial potwierdzic ciaze?
potwierdzil?
krwawienia na poczatku ciazy sie zdarzaja jesli nie masz silnych boli brzucha i plecow to pewnie nie ma sie czym martwic....
w szpitalach tutaj nie ma badan ginekologichnych...sa one przeprowadzane tylko wtedy gdy jest ku temu powazne przeslanie.....zazwyczaj usg wystarczy....jesli bedzie taka potrzeba to cie zbadaja....
a te krwawienia nadal sa? jaki maja charakter? jaki kolor krwi?

wyalalam ci prywatna wiadomosc:) dostalas?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny! Witam w nowym roku i dołączam się do najlepszych życzeń:) Mam nadzieję, że wszystkie nasze fasoleczki rozwiną się wspaniale i przyjdą na świat bez komplikacji.
Tak się właśnie zastanawiam jak tam z moją fasoleczką. Właśnie wróciłam z sylewstrowego wypadu do Pragi połączonego ze zwiedzaniem. Dbałam o fasoleczkę bardzo. Mimo pobytu w Czechach piwko poszło w odstawkę, smażony ser również. No z knedlików nie zrezygnowałam, ale są zdrowe:) Dużo spacerowałam, więc to z pewnością wyjdzie mi (po obrzarstwie) i maleństwu na zdrowie. Narazie nie mam mdłości i tak się zastanawiam czy czasem nie powinnam się znaleźć w wątku wrześniowym, gdyż narazie bolą mnie tylko bardzo piersi. Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza. Raczej nie pójdę już do Sopotu, gdzie potraktowali mnie tak, że nie mam ochoty tam wracać. W poniedziałek spróbuję zapisać się do przychodni w Gdyni Śródmieściu (zgodnie z zaleceniami - dziękuję:) ). Kiedy natomiast mam zapisać się na USG, by zobaczyć nasze maleństwo i ocenić przybliżony termin porodu?
 
reklama
Hej zeberka:-) no raczej na wrzesien ci termin przypadnie tak jak mi:-) ale to poczatek wrzesnia więc nigdy nic nie wiadomo:-)

ciesze sie ze wydłuzyli urlop macierzynski do 20 tyg:-) no i podobno mają wejsc zmiany w zusie, bedzie mozna byc na zwolnieniu az 270dni a nie tylko 182, czyli cała ciaze!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry