reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hej Dziewczyny,
witam po dłuższej przerwie, po przeleżanym sylwestrze i grypie, którą dostałam od M z okazji Nowego Roku :baffled:

Życzę wam wszystkim szczęśliwych dni aż do rozwiązania.

W tym tygodniu, pomimo grypy czułam się nawet nieźle, ale dziś rano dzieciaki postanowiły zbojkotować perfumy taty;-)i sprawiły mi takie mdłości, że wróciłam do łóżka i nie wychodziłam z niego aż do teraz.

Piję kawę rozpuszczalną z mlekiem raz na kilka dni, myślę,że to nie zaszkodzi. Jedyne co sie zmieniło to mój brak chęci na słodycze. Zawsze byłam wielkim łasuchem, zwłaszcza na czekoladę a teraz wolę bardziej konkretne smaki.

Życzę Wam miłego weekendu, i niezapomnianych widoków pięknych fasolek na usg
:-) (w przypadku niektórych z nas to już nie fasolki a już truskaweczki ;-))

Pozdrawiam
 
reklama
witam sierpnióweczki :rofl2:
ja też dołączam do waszego grona...
również pokazały mi się 2 kreseczki na 2 testach, choć wizyta u lekarza dopiero przede mną, więc mam nadzieję, że testy nie kłamią:tak:
z moich wyliczeń również wychodzi sierpień, także jeszcze raz witam serdecznie
mam nadzieję, że dowiem sie tutaj cos ciekawego
pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamusie w Nowym Roku :)

Zaglądałam przez święta na forum ale nie pisałam bo fatalnie się czuje. Mam nadzieję że to przejdzie. A od wczoraj mam jeszcze bolące gardło i obawiam się, że chyba łapię jakieś przeziębienie. Zjadłam chleb z czosnkiem ale szkoda mówić co się później działo. Nie wiem co brać żeby było lepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jakatrin trzymaj się dzielnie. Ja też złapałam przeziębienie w tym tyg. uszy, gardło, nos mięśnie... rozłożyło mnie dość solidnie.
Czosnek i cebula wcale mi nie pomogły i też czułam się po nich fatalnie
Lekarz kazał mi łyknąć paracetamol, wzięłam tylko dwie tabletki (1 dziennie) i od razu poczułam się lepiej
Pozdrawiam serdecznie
 
hej sierpniówki:-) hej Agus
widze ze suwaczek u ciebie mknie:-) ty masz termin chyba na początek sierpnia?
 
Ja mam takie pytanie... ?? Jak konkretnie obliczyc termin porodu... ?? Bo na jadnym wyskakuje mi 8.08 na następnym 15.08 a jeszcze innym 23.08... Czy to zalezy tez od długosci cyklu jaki ma kobieta? Bo ja już sama się pogubiłam...
 
reklama
standardowe liczenie to jest termin ostatniej miesiaczki minus 3 miesiace plus 7 dni:) tak wszyscy lekarze wyliczaja
dlugosc cykli tez ma znaczenie ale tylko wtedy gdy @ sa regularne:)
termin i tak zazywczaj ulega zmianie po usg:)wtedy lekarz na podstawie pomiarow okresla termin przyblizony poorodu
 
Do góry