reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam wszystkie sierpniowe mamy bardzo mi miło że mogę do Was dołączyć ja mam termin na 9 sierpnia i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Jest to moja 3 ciąża mam dwóch synków Krzyś 9lat i Kuba 6 a teraz liczę że uda mi się wreszcie mieć córeczkę chociaz chłopaki są super to nie brak mi córki(ogólnie mam 4 facetów w domu i ja sama). Dolegliwości ciążowe mam super mdłości wymioty zaparcia same rewelacje ale wiem przynajmniej że ciąża się rozwija 2wizytę u gina mam 7 stycznia już nie mogę się doczekać pozdrawiam Aneta
icon11.gif
 
reklama
A ja tam sie czuje ekspertem w swojej dzidzinie tzn. w swojej ciazy:wściekła/y:Szosta z kolei i raczej wiem czego moge sie spodziewac a co nie jest normalne. Ale zawsze z checia poslucham rad i opowiesci innych. Raz ja pomoge komus drugi raz moze ktos pomoze mi.
anetawojd. witaj to i moje 3 dziecko, tez mam dwoch synkow i mam nadzieje na coreczke:-)Zadziwiajace podobienstwo:wściekła/y:Zycze jak najmniejszych objawow ale ja swoje tez traktuje jako potwierdzenie ze wszystko z dzidzia ok:tak:Takze moze lepiej ze sa. Pozdrawiam
 
Dziewczyny a mam pytanie odnosnie kawy?? W 1 ciazy mnie odrzucalo na sam zapach a teraz ja bez kawy nie moge wrecz :/ kolezanka juz mi nagadala ze absolutnie zadnej do 6 mc hmmmm troche chyba przesada bo ja potem pilam teraz kupilam sobie Jacobsa bezkofeinowego to chyba moze byc bo ja stary kawosz :))
 
No mnie raczej od kawy odrzuca ale mam tak niskie cisnienie ze czasem jedna na dzien wypije. Jedna slabsza kawka nie zaszkodzi.:tak:
 
Witam przyszłe mamusie :)
I ja zjawiam się w sierpnióweczkach. Mam termin na 18 sierpnia. Jest to moja pierwsza ciąża po prawie 2 latach starań i 3 inseminacjach. Mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie i bez żadnych niemiłych przygód doczekamy naszych wytęsknionych kruszynek :)
 
Hej mamusie
Ja bylam dzisiaj u lekarz i potwierdzil ciaze, niestety okazalo sie tez ze mam jakies bakteryjne zapalenie pecherza i musze brac antybiotyk Amoxicilline, co robic jak trzeba to trzeba.Na szczescie bezpieczne dla fasolki.Milego dnia zycze bez ciezszych dolegliwosci ;) papa
 
reklama
Witam dziewczynki :)
I od razu przestrzegam-unikajcie "kaszlaków" i "smarkaczy" mnie niestety zarazili i Sylwestra spędziłam w łóżku (prawie przespałam 12!). Do tej pory mnie grypsko trzyma a domowe sposoby mało pomagają :-(
Co do kawy to ja zanim dowiedziałam się o mojej ciąży zauważyłam, że sypana kawa mnie przestała bawić:baffled: Tolerowałam tylko rozpuszczalną z mlekiem :)
 
Do góry