reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam wieczornie
ja tylko na chwilę
gości dziś miałam, dziecko zmęczone spało 2,5 godziny od 13-15:30 to do kąpieli już spać nie poszła ale za to marud się po 18 włączył
nagotowałam gar kapuśniaku i wrąbałam 4 talerze tak mi smakował
ale kolacji już nie jem
w ogóle gdyby nie odwiedziny to miałabym doła bo prawie cały dzień deszcz padał i wiatr brzydki wiał

gdzie ta wiosna???

Iwonka strasznie się cieszę że jesteś on line i masz kompa
Kasia głos oddany

Już połowy zapomniałam...oczy się kleją
mała śpi
to mykam i ja



 
Ostatnia edycja:
reklama
Efe kapuśniakiem nie kuś bo ja na ostrej diecie hihihihihihii
U mnie jest wiosna możesz wpadać.

Moja dziś od 15 nie spała a w dzień miała 3 drzemki od 15 do 25min. i na tym koniec .Teraz jeszcze jej sie udzielił ten syndrom odrzucenia czy jakoś tak i mamunia musi być najlepeij na wyciągniecie rączki buuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Piwonia fajnie że jesteś :tak:
Efe kapuśniaaaak mmmm, pożarłabym z chęcią, może zrobię na łykendzie ;-)
My dziś byliśmy na szczepieniu, zadzwoniłam o 11 kiedy możemy przyjechać a ona że dziś m-dzy 12 a 13 no to śmignęliśmy i już mamy spokój :-)
Marcel waży równe 8 kg :-p
Dobra bo ja wpadłam na chwilę powiedzieć dobranoc tylko i śmigam spać
kolorowych
;-)
 
Witam się:-)
Na początku się chciałam pochwalić że ten egzamin do którego kułam po nocach zdałam na 4:tak: jak na razie jadę bez poprawki na tych studiach, ale to dopiero drugi rok:-D:-D
Anet mój Jaś też ostatnio mało je, w nocy cyca, a potem rano już nie,:no: potem kaszka 8-9, do obiadu cyca nie (obiad 12-13) i czasem coś łaskawie podulda po południu albo przed spaniem:-pJak byłam w Krakowie to mężowi w ogóle mleka ni pił:no::no:
A ja miałam cudowny dzień:-) U nas wiosna słońce 12 stopni, a słońce takie że w oczka raziło:tak: Byliśmy 3 godziny na polku, na placu zabaw, Jaś zjeżdżał ze zjeżdżalni, jeździł na koniku i huśtał się ze mną i Julą na huśtawce:-D:-D Potem zrobiłam obiad w 20 min (mięso mielone+cebula+puszka pomidorów+serek topiony+trochę sosu do spagetti+makaron) i pojechaliśmy z mężem i dziećmi do mojej babci na wieś;-)pobraliśmy soczków malinowych domowych:tak::tak: a wieczorem mnie jeszcze wzięło na porządki posprzątałam ciuchy, ze 4 reklamówki wywaliłam..ech jak mi trudno rozstać się z ubraniami;-)

EDIT: aha jeszcze zaliczyliśmy karmienie cycuchem na ławce :-)
 
Ostatnia edycja:
u mnie tez dzisiaj kapuśniak był i jutro tez bedzie,tylko że ja go nie jem;-)
wpadłam wam dobranoc powiedziec,niewiecie jak sie ciesze,ze moge z wami tu klikac i ze mam na czym
 
Kasiu glosik oddany:-) ja juz ledwo zipie dzisiaj.placzek niemozliwy sie z amelki zrobil-nie ma mnie czy jestem to bez roznicy wyla i wyla chyba ze 3 godziny:-(teraz zjadla na dobranoc jakies 100ml mleka i spi.ciekawe ile razy dzisiaj sie obudzi w nocy:zawstydzona/y::-(i znowu ma straszny slinotok-a po pierwszym zabku przestala sie slinic:eek:

ja mykam spac i mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej niz dzisiaj:zawstydzona/y: dobranoc wszystkim,przespanej nocki i udanego dnia po niej zycze:tak::-)
 
hej dziewczyny wieczorowo,
wpadlam nadrobic zaleglosci z dwoch dni
Deli- gratulacje dla Oliwci z okazji pierwszego zabka:tak:
Anet- moj Adas tez malo je, ciagle glownie na mleczku moim jest, ale sie nie poddaje i caly czas sloiczkowe dobroci proponuje
Piwonia- mam nadzieje ze szybko Ci laptopa naprawia
Magda- gratulacje 4ki, no i wiosna szybko do was przyszla
Jolka- nie jestes sama z tym wstawaniem, ja prawie co noc co 2 godziny wstaje, na szczescie popije maly mleczka i znow spi wiec przynajmniej mi cyrkow nie robi po nocach

ale w dzien ostatnio marudny bardzo, moj sie zalozyl ze w ciagu 4 dni zabek bedzie, no zobaczymy
ja dzis mialam z kurierem zamieszanie caly dzien bo mial byc o 13ej a byl 17.30 ,
na spacer wiec nie poszlam, za to do poludnia pakowalam rowery w folie i odkrecalam kierownice i pedala- ciezka praca bo do tego z Marudkiem marudkujacym
 
Ja tez wpadłam na dobranoc trzeb sie walnąc troche odsapnac.
Mewa nastepne ząbki kurcze a u nas pustynia:tak::tak:Coś czuje że za szybko u nas nic nie będzie:-D:-D
Azorek mam nadzieje ze szybko przejdzie Amelsce po co ma sie meczyc i ty i ona:-(
Magda zazdroszcze pogody my dzis tylko zakupy zaliczylismy, bo na spacer nie ma mowy tak ślisko i grudy pozamarzane:confused2::confused2:
Chogata u mnie to samo, tylko u mnie mu dobrze tata jest beeee. jak mnie nie widzi to zaraz popłakuje i mam musi dzwigac klocka:confused2:
Dobranoc i jeszcze raz za głosiki dziekuje a jutro niesmiało poprosze o jeszcze:laugh2::laugh2:

 
ja tam nie liczę że wiosna u nas na długo zagości...ja mieszkam w górach więc pewnie halny przyszedł i jutro albo pojutrze będzie drastyczne pogorszenie pogody:confused2:
A co dospania to mi się przypomniała maksyma "małe dzieci nie dają spać, duże żyć":-D:-D:-D więc z dwojga złego wolę się nie wysypiać:-D
Ale ja mam dobrze z moim Jaśkiem ( w ogóle z moimi dziećmi - mimo że oboje na cycku to ja nie wiem co to nieprzespane noce:sorry:). W nocy go raz karmię ale zawsze przez sen a potem mnie budzi żebym go odłożyła do łóżeczka bo on nie chce ze mną spać:baffled::baffled: Jakiś czas spał a teraz się buntuje, z jednej strony dobrze bo się nie nauczy, a z drugiej...heh ja tak lubiłam się przytulać do tego malutkiego różowego ciałka:tak:

Edit: Kasia, od Nas też masz głosika :-) i Jula też mi się uwstecznia...na śniadanie obowiązkowo kaszka i to jasiową łyżeczką z jasiowej miseczki, poza tym mało je i tylko mleczko chce pić i do cycuchów mi się dobiera :szok::confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry