reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

jestemJolka ja rownież obstawiam, że córcia za mało je; ewidentnie coś jest nie tak, skoro nagle zaczęła być tak bardzo marudna i ogólnie niezadowolona - trzeba cos z tym zrobić niewątpliwie;
moja niezależnie od tego ile i czego zje i jak dużo popije moim mlekiem, i tak sie budzi 1 albo 2 w nocy; ale przyzwyczaiłam się, wlaściwie mi to nie przeszkadza; i wiem, że jak już nie będzie tego potrzeboać, to mi będzie trochę smutno...
magda ja też nie cierpię dentystów, właśnie wczoraj miałam wątpliwą przyjemność (ale przeżyłam i nawet nie płakalam):-Di dentysta nie oberwał;-)
 
reklama
przezroczysty i go wcale nie widac powinni produkowac świecace w nocy byłoby lepiej albo jak sie cicho zagwizda ,żeby grały:tak:
Sa z canpolu smoczki swiecace w nocy...tak ja andariel pisala...miala taki,super sie w nocy sprawdza,musze teraz tez taki zakupic,bo tego co mam teraz tez nie wiedze:cool:
Ja tylko na chwilkę, bo ostatnio mało czasu.
Mamy ząbka :-)
Gratki za zabka!!!:tak:;-)

witam
jestem u rodziców
niestety mam złe wieści,nie bedzie mnie i niewiem jak długo
laptop padł całkiem nie da sie systemu na nim postawic
dzisiaj mąż odwozi go do serwisu,siedze i rycze
ubrałam sie i przyszłam do rodziców,żeby pozałatwiać pilne sprawy i napisać wam
moze siostra mi kompa pożyczy bo maja dwa,ale napewno nie na długo,jestem załamana
Iwonko,trzymaj sie , moze sie uda szybko naprawic kompa,albo siorka pozyczy....ja tez juz tesknie,bo jak Efe,pisala bez ciebie to jak bez czlonka rodziny normalnie-zawsze na posterunku bylas:happy:
Anet - dzieci w tym samym wieku to i my też, nieźle:-D
Enka,wczoraj wlasnie o tym samym pomyslalam,...he,he....ale sie zgralo fajnie:laugh2::laugh2::laugh2:
Czesc...
U mnie poprawy nie ma.:no: Mala sie budzila: 23,24,2,2:40,3:30,5 i 7
Myslalam,ze wraz z trzydniowka mina nocne pobudki,ale coz...znowu zle myslalam.
Juz nie wiem....moze cos zle robie...moze ona jest glodna?? na noc wypila 40 ml. mleka...ale w nocy nie chce jesc...
Wtedy przez to,ze w nocy sie nie wyspi to w dzien marudzi...zabawi sie sama 5 minut...o! juz ja slysze:dry:
O 5 rano sie poryczalam..mialam ochote zniknac do jakiejs krainy bez malej zebym mogla sie wyspac.
Eh...smece glupoty...
Ide do marudy...
U mnie deszcz i paskudnie,szaro,buro i ponuro-ta pogoda tez dobija.Jakbym zobaczyla slonce to mimo nieprzespanej nocy napewno mialabym lepszy humor.

Milego dnia laski.
Oj Jolka,to ci nie zazdroszcze,moze jeszcze ciut wytrzymasz , a jak minie choroba calkiem to juz sie unormuje to wstawanie w nocy...biedna ty,moze rzeczywiscie zrob liste co dajesz malej do jedzenie i ile jak Sempe pisala to pediatra cos poradzi-a jak cie bedzie chciala zbyc to ja mecz,powiec ze to nie trwa pare dni,tylko juz dluzszy czas!!!

WITAM!!!
Wczoraj nie mialam juz ochoty kompa wlaczac,bo maz znow mnie z rownowagi wyprowadzil,a Gosia jeszcze dolozyla:crazy: , wiec nie chcialam wam smesic:sorry:
Teraz panna spi juz 1,5 godz:szok:,co jej z rana sie nie zdarza,chociaz wczoraj to spala prawie 3,a i na dworze w poludnie z 1,5 godzinki;-)
Martwi mnie tylko ze ona nad ranem wcale nie chce jesc,do paru dni tak jej sie porobilo,no i nie wiem czy mam sie martwic czy nie?
dzisiaj np.zjadla o 3 w nocy cycia,no i ok 9 cuchnela doslownie pare razy cycia i tyle....zasnela i spi :tak:,a jak wstanie to ok 12 zupke jej daje,no i przez to ze jesc rano nie chce to teraz cyca jej dam,bo mi zaraz pekna :szok:...kurcze przed wczoraj dalam jej rano kaszki,to zjadla tez z 5 lyzeczek...hm....juz nie wiem co mam z nia robic,bo pozniej ladnie juz zjada.....poradzcie cos,moze wsze tez tak czasem sie buntuja na jedzenie?
 
oooo widzę po długości postów, że jakaś rozmowa się toczy, niestety nie dołączę się bo nie zdążyłam przeczytać ;-):-)
dzień dobry tak w ogóle :-D
właśnie się szykowałam z Mają na dwór, karmiłam ją i mi zasnęła, ciekawe na jak długo... wczoraj też mi zrobiła takiego psikusa i spała 2h jak nigdy :szok::szok::szok:
u nas jakoś leci, słonko za oknem, wiosna tuż tuż i od razu lepiej na duszy :tak:
ja jutro chyba wybieram się na pogrzeb-koleżanka 34 lata miała i zmarła, osierociła 2,5 letnią córeczkę :no::no::no: co to się dzieje na tym świecie...
poczytam co u was i będziemy uciekać na dwór jak Maja wstanie
miłego dzionka życzę :happy:

ciekawe co u mitemil słychać, bo coś dawno jej tu nie było???
 
Ostatnia edycja:
hej hej :-)
witam się i zmykam bo jesteśmy u mojej mamy :-p ale zdążyłam poczytać co u Was :-D
miłego dnia!!!!!!
p.s. Zosia dziś skończyła pół roczku!!!!:laugh2: jak to zleciało......
 
hej

u mnie zima szaleje znów na calego a już było kilka dni wiosennych grrr i sobie nadziei narobiłam. Ale przez to mąz ne pojechał do pracy bo drogi nie przejezdne (ale i tak siedzi w garażu bo szafki trzeba skończyć) a siora do szkoły

Małą uśpiłam w wózku przed domem i teraz dosypia przy oknie

ja też wstaje do Julii w nocy co 2 godziny ale jestem wyspana rano :-D. Juz nie pamietam kiedy przespałam całą noc ale chyba sie przywyczailam do karmienia w nocy, juz nawet nie zawsze rano pamietam ile razy wstawałam w nocy - robie to jak automat chyba :eek: no a dodam że moja pije min 10-15 minut a potem jeszcze z 5 min odbijania :tak:

Piwonia trzymam kciuki że jednak jakiegoś kompa będziesz miała :-(, wracaj do nas szybciutko
 
Witam,
dziewczyny wspolczuje tego nocnego wstawania:-(
Nel od okolo tygodnia je mi 80ml mleka rano i 80ml wieczorem:szok: masakra jakas:szok: wczesniej wypijala rano 160 a wieczorem 180-200. Dzisiaj po wypiciu tych 80 proponowalam jej jeszcze kilka razy i tak uparcie wypycha ze ani lyczka nie chce wziasc:wściekła/y: a jak dalam sok bananowy to wypila z zapalem 100 i chciala jeszcze:eek: Jutro mam wizyte w sprawie jej nie przybierania na wadze i nie picia mleka. Mysle ze zmienie mleko na inne.
Dzisiaj dolaczam do niewyspanych. Mala jeczala cala noc ale przez sen. Doslownie co 10 minut mnie budzila. Podawalam jej smoczek albo tylko poglaskalam i cisza znow na 10-15 minut. Oczka nawet na chwile nie otworzyla. A rano obudzila sie z usmiechem:sorry:

Milego dnia laski:tak:
 
kurcze przed wczoraj dalam jej rano kaszki,to zjadla tez z 5 lyzeczek...hm....juz nie wiem co mam z nia robic,bo pozniej ladnie juz zjada.....poradzcie cos,moze wsze tez tak czasem sie buntuja na jedzenie?
Moj synek tez ostatnio jakos dziwnie je. oprocz deserkow to kaszke i obiadek mam wrazenie, ze wciskam w niego. smeci ale nie placze, wiec puki nie ma wyraznego sprzeciwu to wkladam mu ta lyche w buzke. Mysle, ze dzieci tak maja, czytalam, ze tak samo zmieniac moga im sie smaki i to co uwielbialy robi sie be i jedza np tylko jedna rzecz.. i tak np przez 2 tyg :> Niestety kloci sie to z matyczna checia prezentowania nowych smakow dziecku .. ale co zrobic, nic na sile..
 
witam i ja.:tak: ja tez dolaczam do grona niewyspanych...Amelka budzila sie w nocy co 2-3h:szok:nie chciala jesc tylko marudzila i plakala strasznie:zawstydzona/y:mleka od wczoraj tez malo je.wogole tylko obiadek zjadla w takiej ilosci jak zwykle zjadala:eek:wiem ze idzie jej gorna 4 wiec moze ja to przez to? :zawstydzona/y: ehhh mam nadzieje ze jak te zebuchy powylaza to sie uspokoi bo strasznie mi jej szkoda:zawstydzona/y:
dzisiaj od rana zjadla moze z 90 ml mlesia(a nie spi od 6 rano) i 3lyzki jogurtu.
byla wczoraj u nas pielegniarka- amelka wazy ponad 8kg ale z miarka to mi sie nie zgadza bo wyszlo 68cm:eek:jakos malo mi sie wydaje jak na nia patrze:eek:
mamy podawac juz wszystkie produkty poza miodem. w sumie mala i tak juz wszystko zjada.jutro bede robic rosolek na golebiu:-)ciekawe czy jej posmakuje:sorry: ja na razie uciekam bo byl ten hydraulik i musze po nim troszke ogarnac(nic nie naprawil specjalnie ,tylko jakas rurke od boilera podpilowal i mowi ze jak bedzie dalej cieklo to mam dzwonic i wtedy pryjada mi cala podloge rozp****ac zeby dogrzrbac sie do rurki:crazy:)
milego dzionka papatki
 
reklama
Witamy się,
My po spacerku :-) Pogoda piekna szkoda tylko, ze nie wszystkie chodniki przejezdne.
Mała budziła się w nocy :-( i nie wiem o co chodzi, ale je więcej :-), a słyszałam, ze jak ząbek to dzieci jedzą mniej. Jak widać na nic nie ma reguły i dobrze. Wcześniej marudziła przy butli a teraz 180 ml je w 5 minut bez marudzenia. Obiadki, deserki i kaszki dalej je ładnie. Więc nie mam na co narzekać.
Jedynie żal mi jej że tak się męczy w nocy. Jak się przebudza to z krzykiem, a nad ranem śpi i przez sen jęczy :-(. Dziś po raz pierwszy wstała o 6 rano na mleko. Zjadła pobawiła się i padła.

No, ale dobra już nie smęcę.
Mola bardzo mi przykro.
Azorek twoja to się męczy z tymi zębami. Buziaki dla Amelci.
Enka-76 miłego spacerku.
 
Do góry