reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Oliwka gratulujemy!!!!
Piwonia przkro mi... mam nadzieję że już niedługo Twoj komp odżyje!
a my czekamy na tatę i próbujemy zasnąć.....:sorry:
 
reklama
jeszcze weszłam,ale ostatni raz bo idziemy do domku,bede ryczec w samotności i z tęsknoty za wami,juz mojemu powiedziałam,że ma mi kupićna urodziny drugiego,to się śmiał ze mnie
jak nam sie nie uda załatwićkompa to bede dopiero w weekendy korzystac tutaj:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(


buziaczki dla was i juz tesknie



 
hejka
Piwonia nie placz,napewno cos zalatwicie i komp bedzie:)

U nas tez bezzebnie,ale moje dziewczyny wszystkie pozno mialy zeby....:) i dobrze:) jakos wydaje mie sie ,ze jak wieksze ,to jakos troche lepiej przez to przechodza:)

no nic....lece do obowiazkow dalej:)
milego wieczoru i do nastepnego razu:)
 
moja córka to wredna zołza!!
ma spać a co chwila ryjek między szczebelki tam gdzie się kończy ochraniacz wywala smoka i patrzy gdzie i jak leci i weź tu żeby spała a oczy ma zmęczone że szok;/
majaam takiego to ja przewijaka nie widziałam:)
nie boisz się go tak zostawiać?
a kawaler na fotce niczego sobie Juli nie pokaże ma zakaz do 30-tki;p

nie zlośliwa tylko spryciula :-)

moja czeka az jej dam łyżeczke z zupką i wtedy pluje :szok:, chyba zupka dalej leci niz slinka no i efekt wiekszy :-D
 
UWAGA PRODUKTY GERBERA ZAWIERAJĄ GMO!!!!

Dziewczyny! bez paniki,bo co teraz nie jest modyfikowane genetycznie,ale na stronie greenpeace są dane które wskazuja,że produkty gerbera zawierają GMO! Wydaje się to baardzo prwdopodobne bo gerber to amerykańska firma,a tam mozna legalnie uzywac takich produktów....

Decyzja zawsze nalezy do nas,ale uwazam,ze dobrze wiedziec i dokonac wyboru! l
 
hi, witam wieczornie chwilowo , bo zaraz lulac idę, padam na twarz
Deli - GRATULACJE pierwszego ząbka dla Oli :-)
Aneczka, ale masz spryciulę :-)
Piwonia :szok: no co Ty mówisz, mam nadzieję że załątwicie jakoś tego kompa :tak: Efe ten gif dała brutalny ;-):-D ale popieram, męcz siostrę :-D
aaaaaa co tam spanie idę luknąć na inne wątki :-p

 
Czesc dziewuchy:-p
U mojej malej wysypka po trzydniowce pojawila sie wczoraj wieczorem a dzisiaj przy kapaniu patrzalam i ma kropki na pupce i pipce nawet :eek:
Goraczka minela ale marudek nie ...dzisiaj od 17 do 19:30 do kapania siedziala u mami na kolanach ze smokiem w buzi i miala zlego humora...chcialam ja zainteresowac zabawka to gdzie tam,rzucala nimi w nerwach a jak chcialam ja wsadzic do bujawki to byla czarna rozpacz :eek:
Popszednia noc byla masakryczna...jak dzisiaj nie bedzie poprawy to ide sie wieszac...ledwo patrze i bez wzgledu na to,ze nie umiem zasnac przed 22 ide spac...
Co do wieku to mi 26 stuknelo ale nie moge w to uwierzyc...:sorry:
Deli gratki wielkie...kurde kiedy u nas w koncu sie pojawi zaaaaaaaaaaaaab !!??:confused2:
lepiej ide spac bo krzycze...:-p
 
Ostatnia edycja:
Monsz ostrzyżony więc mogę w końcu zabrać się za prasowanie...:eek: a zbieram się gdzieś od 14 kiedy ze spaceru wróciłyśmy....:eek: mam nadzieję że w końcu mi sie uda bo inaczej mężasty jutro pognieciony do pracy pójdzie :sorry:
 
reklama
Jolka to może Wam właśnie na ta trzydniówkę jeszcze zęby się nawinęły? I dlatego Maja tak marudna, bo tu gorączka a tu jeszcze dziąsełka bolą...ech jest z tymi zębami, najpierw tak dają w d.. jak wychodzą a potem jeszcze i tak przez całe życie męczą...(nie wiem jak Wy ale ja nienawidzę chodzić do dentysty :no::no::no:)..
Maggie jak tam pisanie pracy? Kiedy się bronisz?

A ja właśnie jednym okiem oglądam z mężem skoki a drugim patrzę co u Was:-D:-D Mój Jaś był dzisiaj bardzo grzeczny i coraz ładniej siedzi i jaki dumny z tego:tak: A ja się męczę z okresem, np dziś cały dzień nie miałam a teraz na wieczór mi się znowu zaczął:baffled::baffled:
 
Do góry