reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Moje dziecie śpi ale nie wiem jak długo...:sorry:
Muszę przyznać, że też mi dała popołudniu popalić. Ale dałam jej porządnie zjeść, popić i teraz 3 drzemkę strzela.
Ja rano miałam gości. Koleżanka wpadła z dwuletnią córą. Normalnie wszędzie jej pełno:laugh2: ale jak wyszły to taka cisza nastała:-(
Zaliczyłyśmy dziś spacer same. W końcu da się chodzić po chodnikach. Oby dalej tak topniało. Ja już zimowe buty schowałam do szafy:-p Brykam w adidaskach.
Mju, Iwonko, Anet niech wasze dzieciaki zdrowieją szybciutko.
Iwonko albumik pierwsza klasa. Ja znalazłam sklep z takimi artykułami w sąsiednim mieście. Jak już będę niezależna to wpadnę tam pooglądać i może też się skuszę. Tylko jak liczyłam to kupę kasy trzeba wydać na początek. A ja jeszcze nie mam maszyny do szycia :-(
Basia trzymaj się. Oby teściu z tego wyszedł.
Malinka ty to już pewnie jak cień wyglądasz? Może rzeczywiście idź do lekarza pogadać. Może przyczyna gdzie indziej leży?
Deli Oli już duża dziewczynka to i w spacerówce już myka. Zaraz słonko zaświeci, wiosn aprzyjdzie i będzie jak znalazł.


ciekawa jestem co to za sklep,nie znasz nazwy??i ostrzegam to wciąga bardzo
sporo kasy to kosztuje,a maszyny sama nie mam jeszcze i wcale nie jest do tego potrzebna na poczatku

a u nas lało jak z cebra,mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej
 
reklama
Własnie Piwonia album pierwsza klasa.
Miłosz bardzo zadowolony z nowego wózka ma bardzo fajna półsiedzaca pozycje ze wszystko widział ale nie siedział. No i zasnał na spacerku.

 
A ja zakręcona jak świński ogonek Iwonko śliczny album hihi chciałabym taki ale ja cierpliwości nie mam za dużo;p
no i oczywiście dla chorowitków i tych dużych i tych małych dużo zdrówka życzę !!
a u mnie pada DESZCZ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no to tak jak i u mnie

mała padła juz

i dziekuje,że wam sie podoba,strasznie sie z nim tylko guzdrałam,ale następny mam nadzieje zrobic szybciej,tylko musze zdjecia powybierac
 
Jestem mała na chwile poszła spać zobaczymy ile pośpi :confused2:
Deli właśnie nie wiem do kiedy ta ciemieniucha sie pokazuje boje sie jej jak nie wiem u Dominika walczyłam dość długo a teraz nas obeszła i niech tak zostanie bo w tych jej włosach to ja nie wiem jak bym se poradziła:tak:Wózio fajny mi sie też mutsy podoba.
Piwonia album zajebisty tylko nie na moje nerwy i niech tak zostanie jak sie wprawisz to zamówie może choć jakąś rameczkę co?
Malinka obraz śliczny ?Ty malujesz? Cos tam przeczytałam ale nie kumam za bardzo co ijak .Chyba jeszcze Efe coś tam skrobie co?
Chorowitkom zdrówka moja niestety też coś szwankuje na razie smary przezroczyste ale chybana noc temperatura sie powyższa :angry:Za spaceru nici z wiadomych względów może jak jutro będzie lepiej to sie bujniemy bo aż szkoda jak tak ciepło i słonko świeci.
Ja zdjęcia zamawiam w fotojockerze wysyłam przez neta zamówienie i albo jak jade po zakupy do Tesco czy Auchana odbieram albo dopłacam pare złotych i do domu mi przysyłają:tak:.
Ide poczytać co tam słychać
 
hej:-)
zazdroszczę Wam takich zdolności ja nie umiem i nawet nie mam czasu się nauczyć robić takie cuda jak Piwonia! moze na emeryturze mi się uda:-D

a ja od 16tej leze w łóżku boli mnie wszystko nawet rzęsy!! mąż musiał wczesniej z pracy przyjsc bo nie miałam nawet siły Alicji zrobić mleko! wzięłam juz 2 dawki coldrexu i mam nadzieje ze ból przejdzie, leżeć nie stać nie siedzieć nie a biada jak ktos mnie dotknie, nawet jak pisze to palce mnie bolą, gorączki nie mam ale podejrzewam ze jakaś grypa mnie bierze:no::no::no: Alutka śpi od godz ale 2 razy się przebudziła z płaczem, może ją tez cos bierze!!!
a jutro imprezka Angelinki, jak mi nie przejdzie to zostane w domu:no::no: bo chyba nie dam rady zejsc ze schodów:no:

dobranoc Dziewczęta
 
Witam na chwilę i zaraz mykam:-)
Piwonia jestem po wrażeniem twojego albumu. Musiałaś w to włożyć dużo czasu i pracy:tak:
A co do mojego nie spania w nocy, to kiedyś już pisałam że studiuje zaocznie no i jutro mnie czeka bardzo ciężki egzamin. A teraz mogę sobie pozwolić na zarywanie nocek bo mój ma na 2 do pracy, dziś np pospałam do 10:-) Ja jestem taki nocny typ, najlepiej mi się uczy, pracuje, sprząta po nocy:tak:
Efe, Deli może to coś pomoże na Wasze niezdecydowanie w sprawie fryzur? www.fryzury-happyhair.pl

Ja też dziś zaliczyłam chlapowo-ciapowy spacerek...brrr...jak ja nie lubię takiej pogody:confused2: Już wolę zimę, przynajmniej spacer nie wygląda jak slalom pomiędzy pisimi odchodami:confused2: A i myłam dziś dzieci razem:-) trochę kręgosłup bolał, ale zaoszczędziłam na czasie no i na wodzie:-D. Umyłam gary i podłogi z Julcią żeby się potem nie tłuc po nocy:-D Dobra ja lecę do nauki, odwiedzę Was jeszcze o 4 nad ranem:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
chyba się będę powoli zmywać...
Magda! Trzymam kciuki w takim razie za jutro!!!;-)
Semple oby do jutra Ci przeszło!
jutro jedziemy do teściów na obiado :-) nie muszę gotować hihih :-) a i jedziemy kupić Zosi krzesełko do karmienia :-p
Chorowitkom życzę zdrowia a Malince przespanej chociaż w 50% nocy :tak:
 
Izabela ja nie wiem ale może na stronkę rossmana zajrzyj?
gratki dla Majeczki z okazji półurodzinek:)
no właśnie znalazłam, zapomniałam że na stronie rossmanna uzyskam informację :eek::laugh2::-)
dziękujemy za życzenia na pół urodzinki :-D

ja w końcu sie wykąpałam i mam czas dla siebie :))))
jak zwykle w piątek było sprzątanko, później spacer z Mają no i siedzenie w domku przy laptopie mi.in. ;)
mała zrobiła sobie drzemkę od 17 do 18 i zasnęła na noc ok 20
dzień jakoś zleciał, pogoda prawie wiosenna, jedynie te kałuże dobijaja, bo wracam do domu w mokrych butach....

piwonia ty to masz zdolności, ja do mam lewe ręce do takich rzeczy

współczuję wam dziewczyny tych chorób i dużo zdrowia życzę, może na wiosnę te choroby pójda w cholerę...

kolorowych snów życzę :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekuje wam i ciesze sie,że sie podoba
Chogata wprawa jakaś jest,choć miałam przerwe,wiecej w sumie kartek robiłam niż albumików,kilka parawanów i coś tam pewno jeszcze ale juz nie pamietam
ja od dziecka lubiłam takie dłubanki,tylko nigdy nie wiedziałm jak sie to nazywa,a teraz jest do tego sporo materiałów tylko jeszcze worka pieniędzy brakuje

sempe zdrówka oby ci przeszło do jutra
izabela najepszego dla małej
reksio pochwal sie potem stoleczkiem,ja jeszcze niekupiłam,choc obiecujemy sobie co miesiac,ale sprzedałam karuzelke i teraz musze stołeczki pooglądać i w końcu zamówic
 
Do góry