reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Malinka,sliczny obrazek,sama malowalas?
Mju,zdrowka dla Antona:tak:
Magda,to trzymam kciuki za jutro.....ale masz dobrze z mezem,ze ci pomaga,moj nic nie robi w domu(tzn,nie zmywa,nie sprzata i nie gotuje:-(),a teraz jak chory to i przy dzieciach nie pomaga:crazy:
Sempe,oj,bidulka jestes,trzymaj sie jakos,no i oby ci do jutra przeszlo:tak:;-)

Karolinka juz spi,nie miala dzis wieczornej drzemki,wiec padla przed 20...Gosia z Angela(jest u nas na feriach,corka meza siorki)oglada komedie na polsacie i sie chichraja,mam nadzieje ze nie obudza mi Karoliny:cool:
W zlewie sterta naczyn wola,ale ja udaje ze nie slysze...he,he.....dzis juz padnieta jestem....Karola marudzila cale popoludnie...a rano taka grzeczna byla:eek:
Poczytam jeszcze inne watki....:happy:
 
Anet mnie naczynia wołają całą noc a ja mam je zawsze w d...:-D
Iwonka ja też uwielbiam taki dłubanie:laugh2: Bratnia duszyczka jesteś z tym:laugh2:
Iza ucałuj córę z okazji półurodzinek:tak:
Sempe nie żartuj że urodziny spędzisz w domu. Wygrzej się przez noc. Polopirynę, wit. c, rutinoscorbin, wapno i pierzyna!
 
dziękuję, dziękuję za życzenia :-)

ja właśnie też chce kupić krzesełko, ale w marcu będzie wzór z tukanem, który mi się podoba i muszę jeszcze trochę poczekać, a w leżaczku to już się trochę robi niebezpiecznie, bo Maja siada i się wychyla na boki :no:
o taki chcę zamówić, tylko wzór z tukanem (którego tu nie ma), efe go ma KRZESEŁKO DO KARMIENIA BABY DESIGN PEPE KRZESŁO (925124123) - Aukcje internetowe Allegro

fajne,podoba mi sie nawet bardzo
ja sie zastanawiam nad takim bo ma podwójną wyściółkę
KRZESEŁKO do karmienia BOGATO WYPOSAZONE. (914630798) - Aukcje internetowe Allegro

Anet mnie naczynia wołają całą noc a ja mam je zawsze w d...:-D
Iwonka ja też uwielbiam taki dłubanie:laugh2: Bratnia duszyczka jesteś z tym:laugh2:
Iza ucałuj córę z okazji półurodzinek:tak:
Sempe nie żartuj że urodziny spędzisz w domu. Wygrzej się przez noc. Polopirynę, wit. c, rutinoscorbin, wapno i pierzyna!

ty koniecznie sprawdź ten sklep w okolicy,co tam ciekawego maja,bo ja u siebie nie mam i wszystko przez net zamawiam
 
hej dziewczyny wieczorkowo:tak:
troche podczytywalam caly dzien ale przeciez z tym marudkiem moim to sie nie da nic napisac, dobrze ze ladna pogoda dzis byla to na dlugim spacerku bylismy, troche pogadal a potem zasnal
teraz tez spi i to nei na mnie- ma teraz sposob ze na lezaco karmie , jak zasnie to sie usuwam cicho i z glowy:tak:
bardzo mi przykro Mju ze Antos chory bidulek, niech sie szybko z tego zapalalenia oskrzeli wykuruje!
wogole wszystkim chorowitkom duzo zdrowia, i Tobie Sempe
Chogata, moze Ali przejdzie ten katar szybko, Adas taki zasmarkany byl przedwczoraj a dzis prawie sladu nie ma
Piwonia- jestem pod wrazeniem albumu- super!
Kasia- ciesze sie ze wozek sie sprawdza w terenie:tak:
 
One na moje oko są wszystkie identyczne. Różnią się jedynie nadrukami. Polecam pójść do sklepu i pomocować się z takim krzesełkiem. Bo jak mieszkacie w bloku jak ja to ważne żeby się ładnie składało i nie zawalało. Ja rozkładam swoje tylko do karmienia :) W leżaczku dziecku jest na prawdę wygodniej.


edit; a ja choruje teraz na taki wózek http://www.allegro.pl/item915151637.html
macałam w sklepie:] zajefajny
tylko co z tego jak ja potrzebuje lekkiego wózka coby go można było jedną ręką złożyć
 
Ostatnia edycja:
Jeny dziewczyny nie myslalam,ze tak ciezko bedzie zabkowanie u mojej niuni przebiegac:-( Bidulka przez goraczke to normalnie leci mi przez rece,jest taka slaba,przytuli sie do mnie i taka wtulona potrafi zasnac...ta goraczka ja wykancza:-( mnie tez...
Bylysmy dzisiaj u lekarza,ten ja osluchal nic sie nie dzieje...zabki stwierdzil i tyle...tylko gdzie one sa??? Maja juz od miesiaca jest maruda,zle spi itp. teraz jeeszcze wysoka temperatura sie przyplatala a zebow jak nie bylo tak nie ma !
Prawie caly dzien spala.....wieczorem przy jedzeniu kaszki zaczela ryczec,ledwo dalam jej smoka ona juz spala...z krzeselka nie zdazylam jej wyjac
Juz wiem jaka bedzie noc...
Wiec mowie dobranoc i milego weekendu
 
reklama
tylko, że w leżaczku trochę niebezpiecznie się robi, dziecko siada, przechyla się i boję się, że wypadnie, a ja mam leżaczek na kanapie, bo mieszkam na parterze i przy podłodze zimno

co do krzesełek to fakt, różnią się tylko ceną :tak::-)

efe fajny wózeczek, tylko czy on nie ma przypadkiem kubełkowej spacerówki? ja za to jakoś nie jestem przekonana do trójkołowych wózków
 
Ostatnia edycja:
Do góry