reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Hej Przyszłe Mamusie!!!:)
Witam po raz pierwszy w Nowym Roku! Jak sie czujecie??:-)
Ja zastanawiam się, czy jest wszystko ok, bowiem przeszła mi całkowicie senność hmmm... a to dopiero 9 tc. A od wczoraj pobolewaja mnie jakby jajniki- czy Wy też tak macie lub miałyście???

<object width="120" height="180"><param name="movie" value="http://babystrology.com/tickers/bab...09&month=8&day=10&babycount=2"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://babystrology.com/tickers/bab...kamikuka&year=2009&month=8&day=10&babycount=2" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed></object>
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny,

Ja tu nowa bo sie chyba zalapie na 2-3 wrzesnia ale blisko Was czy moge sie cos zapytac ?? U mnie jakos leci 5 tydzien i pare dni i w sumie nic nie czuje troszke bola mnie z boku piersi i to wszystko....Moze wczesniej jestem padnieta i wiekszy apetyt jak dla mnie mega niejadka ale nic...Z pierwsza cora mialam mdlosci okropne cala ciaze ale zaczely sie ok 6-7 tyg i wogole okropnie sie czulam teraz nic...Hihih zaraz napiszecie ze to dobrze i tylko sie cieszyc ale jak jest u Was ? Nooo odrzucilo mnie od fajek raz zapalilam jak jeszcze nie wiedzialam rano i bleee. Wizyte mam dopiero 21 zobacze serduszko i to bedzie ok 8 tyg
 
Kroptusia jesli jestes w piatym tyg to mozliwe ze mdlosci sa jeszcze przed toba:tak:Mdlosci zaczynaja sie przewaznie w 6-8tyg ciazy. Bolace piersi, odrzuca sie od jakiegos konkretnego zapachu, objawy jak najbardziej ok. Ja np. W obydwu ciazach cierpialam z powodu strasznie bolacych piersi a teraz nic zero, mdlosci niestety mnie mecza, z checia bym je komus oddala. :wściekła/y:Nie przejmuj sie tak drobiazgami jeszcze troche i pewnie bedziesz miala dosc objawow ciazowych. Pozdrawiam:-D
 
Hej Babeczki ;-)

Kroptusia ja jak widzisz jestem w 9 tyg a do tej pory objawy jakos specjalnie mi nie dokuczaja. Oprocz wzmozonej sennosci nic mi nie dolega. Nawet piersi mnie nie bola, co dziwi mnie ogromnie:szok: na palcach moge zliczyc mdlace incydenty... Bylo ich raptem 2-3:-p I to takie lekkie, chwile mnie pomdlilo i doslownie za sekundke przeszlo jak reka odjal:-)
Mysle ze wszystko z Toba w porzadku :-)
A w 5 tyg, w ogole nie czulam jak bym byla w ciazy :-) wiec wszystko jeszcze przed Toba :-)
 
Dzieki dziewczynki,

Napisalam tu bo gdzies mi znikna watek wrzesniowy a lekarz sie jeszcze tez nie okreslil z terminem mam dopiero za soba 1 wizyte potwierdzajaca prawidlowa ciaze jak na 5 tydz. A panika stad bo w 1 ciazy lezalam juz w 7 tyg w szpitalu z powodu boli brzucha i ledwo udalo sie podtrzymac stad strach ... A mdlosci faktycznie z Wika przyszly 6-7 tydz i meczyly do rozwiazania :-) nikomu nie polecam i to jedyny co bylo piersi nie bolaly wcale zadnej sennosci nic tylko to mulenie masakryczne :)) Jak nie macie nic przeciw zagladne czasem do Was
 
Dzieki byl u mnie jakis blad i mi sie nie wyswietlalo :) Ale co rada od doswiadczonych bardziej to rada :) mimo ze 1 ciaza za mna zawsze pytania sa jakies :)
 
reklama
Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!
Spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania!
pozdrawiam :tak::-)
 
Do góry