reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

czesc kochane! tak sie zastanawiam czy jeszcze kiedys znajde czas zeby np. wyprostowac wlosy nie wspominajac juz o pomalowaniu paznokci itp. zapuscilam sie i wygladam jak czarownica... maly pochlania kazda minute! co tylko wejde na bb, troche poczytam to juz sie budzi:sorry: ehh....
dla chorych dzieci duuuzo zdrowka!!!!
 
reklama
andariel mam nadzieję, że chociaż trafisz na dobrego lekarza
dużo zdrówka dla naszych Maleństw

mojej po czopku temp. spada, a później znów wzrasta :((((
nie mam pojęcia z czego ta gorączka... a już nie mogę patrzeć na te jej smutne oczka :(((
 
andariel mam nadzieję, że chociaż trafisz na dobrego lekarza
dużo zdrówka dla naszych Maleństw

mojej po czopku temp. spada, a później znów wzrasta :((((
nie mam pojęcia z czego ta gorączka... a już nie mogę patrzeć na te jej smutne oczka :(((

oj bidulka ,szkoda jej
ale lekarz musi znalesć przyczynę u tak małego dziecka,bo przeciez nie moze gorączkowac tez z niczego
a moja jak poszła spac na spacerku o 10 to dalej mi śpi tylko pod balkonem,a o 15 znów musimy wyjść po starsza
musze sie zastanowic nad chusta lub nosidelkiem na póxniej bo nie zawsze wszedzie bede mogła szybko wózkiem wyskoczyc
 
piwonia też tak myślałam, ale niestety odesłali nas z czopkami do domu i kazali się zgłosić do przychodni następnego dnia :((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ładnie Alicja ci śpi :)))
ja chyba też musze pomyśleć o chuście, bo moja to straszny przytulak :)))))))
 
Współczuję Dziewczynki Chorowitków,zyczę duuuuuuuuuuużo zdrówka i kompetentnych lekarzy.

Wszystkiego najlepszego, dla wszystkich, które świętowały.

U nas ok, nie liczac kolejnego skoku rozwojowego- Piotruś tylko by jadł i bujał sie w ramionach, ale dzis już chyba dochodzi do siebie.
W miedzyczasie nawet porobiłam przciery popmidorowe i leczo na zimę:), stad mniej czasu na bb w ostatnich tygodniach.Mam nadzieję, że teraz sie poprawię.
 
Witam
duzo zdrówka wszystkim chorym maluszkom

My dziś byłyśmy na szczepieniu, w końcu za czwartym podejściem się udało chociaz mała ciągle ma katar. Tak biedna płakała, że myśłałam iż nie dam kłuć w drugą nóżkę :-(. Julianka waży już 5200 a u mnie nie mierzą dopóki nie zacznie stawać na nogi. A teraz po jedzonku sobie śpi.
 
witam wpadłam na chwilę a tu pustka
współczuje chorym maluszkom i ich mamom, ale coś czuje że i ja powoli się rozkładam więc aż się boję że mojego Szymka też może złapać chorubsko.
jak na razie odpukać jest zdrowy chociaż wszyscy dookoła kichają i kaszlą, ze spaniem kiepsko zwłaszcza w dzień, potrafi mały brzdąc nie spać nawet 12 godzin ! noce takie sobie mogłyby być lepsze ale bywały już i gorsze
pozdrawiam i szczególnie dużo sił dla mam chorych dzieciaczków
 
Ja jestem Gosiu :)
Moja to śpioch niesamowity. Spałaby po 5 godzin gdybym jej nie musiała budzić do karmienia. Teraz oduczamy się zasypiania przy cycku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
O rety ANDARIER, DELI duużo zdrówka dla Kruszynek!

ANDARIEL a może u Ninki to jest reakcja na szczepienie? Nie żadna nowa infekcja?

U nas powolutku - Anton zaliczył już popołudniowe płaczki i padł. Czas mi strasznie umyka.. ledwo dzień się zaczyna a to już wieczór a ja jak co dzień nic nie zdążyłam zrobić.....
 
Do góry