reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

dziewczyny co do wieku to moja mama w swoje 50 urodziny jak sie obudzila rano to od razu jej w krzyzu strzykalo nogi bolaly skleroza sie wlaczyla i po tych 5 min powiedziala ze juz stara jest i sie do niczego nie nadaje:szok::-D:-D:-Da dzien wczesniej zdrowa jak ryba byla :-D:-D:-D:-D:-D:-Dja to sie mam nadzieje zalamac po 60 jak proteza sie obluzuje i sama bedzie wypadac hehehe:-D:-D:-D:-D
 
reklama
czesc
melduje ze u nas wszystko ok....juz jestesmy po szczepieniu na gruzlice a w srode mamy 6w 1 i pneumokoki:)
mala zdrowa rosnie sama nie wiem kiedy hehehhe wazy juz 5400:)
pozdrawiam wszystkie serdecznie
Cześć dziewczyny Aguś mój Kacperek jak byłam na wizycie patronażowej 8 września ( miał równe 4 tygodnie ) ważył 5100 a tak poza tym to mój średni syn ma jednostronne zapalenie płuc , a starszy już kichać zaczął i źle się czuje , teraz we wtorek mam jechać na szczepienie z Kacperkiem ale chyba się wstrzymam
 
TASZKA, AGA- ale klocuszki z tych waszych dzieciaczkow:-)
moj raczej szczuplaczek ale za to dlugi, wyrasta z ubranek 62 cm wiec dzis sie opkupilam na internecie w ubranka 3-6 msc- wygralam aukcje na caly wor firmowych uzywanych ubranek za 1.24 funta, plus koszt przesylki oczywiscie, bede miec spokoj na kilka miesiecy
tez licytowalam mobile ale sie nie udalo, moze jutro bedzie znowu okazja
Adas juz wyraznie sie nudzi patrzeniem na okno;-)

MJU- dzieki za zyczenia i pocieszenie:tak: mowiac szczerze wole byc 30 letnia z Adasiem - rannym stekaczem niz 18 letnia bez niego!


dobranoc dziewczyny, spokojnej nocy zycze:cool2:
 
Mewa spoznione ale najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!! zdrówka słońca moooc radości i uśmiechów bez końca :* :-)
niestety ostatnio mało mam czasu żeby tu poklikać :( co wejdę to marcel się domaga uwagi, albo coś trzeba zrobić w domu a potem już padam i sił brak

Dołanczam do grona mam mających stękające maluszki :-D ;-)

idę spać bo padam, Marcel właśnie zasnął więc o 3 pobudka (oby nie wcześniej)
spokojnej nocy wszystkim :))
 
padam na ryj............ w nocy mała znów zwracała, po karmieniu trzymałam ją ponad godzinę żeby odbiła; do tego doszła biegunka - dosłownie leje się z niej zielonkawa woda; jestem załamana, nie wiem co robić, myśleć... wciąż chce mi się ryczeć; jedziemy dziś z malutką do lekarza; na dodatek dostała w piątek szczepionkę, cholera, a wychodzi na to, że chyba to nie był zbyt szczęśliwy moment na to:-:)-:)-( okropnie jest patrzeć na choróbsko takiego maluszka:-:)-:)-(
 
hej dziewczyny:-D
moja katarek ma ale slychac dopiero jak placze:-D
jutro ma miec szczepionke ale zobaczymy co powie lekarka:-D
mojej sie odmienilo i praktycznie caly dzin nie spi:eek:
tylko na cycku wisi.... czaemu jej sie tk przestawilo to nie wiem.... normalnie spala a teraz nie spi i 10 godzin tylko dokazuje:eek:ale za te jej usmichy zniose wszystko... tak pieknie sie usmiecha:-D:-D:-D:-D:-D
pozdrawiam i zaycze zdrowka dla chorychh i zdrowych maluszkow i ich mam:-D:-D:-D:-D
 
witam.
przykro patrzec i przykro słuchać ze takie maluszki są chore i ciągle cos im dolega, moja Mała Alicja znowu dostała katar i w nocy strasznie się męczyla.
Starszą córke wywiozłam na 2 dni do babci bo ma kaszel jak gruźlik i do przedszkola nie chciałam jej posyłać,
Andariel a moze to po szczepienna ta infekcja, dobrze ze się wybieracie do lekarza, podawaj jej czesciej piers by się nie odwodniła przy tej biegunce.
 
reklama
witam
przykro,ze maluszki choruja i serca ściska jak sie czyta to
oby wszystkie wydobrzały jak najszybciej
moja jeszcze spi,wiec szybko chce cos porobic bo potem o 10 na spacerek starsza do szkoły odstawiamy
 
Do góry