reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hej

u nas nocka super - Julka spała od 1 do 7.30 :szok:
Ale wieczorem znowu była koleczka... męczyłyśmy sie od 8 do 11. Suszarka działała tylko przez 2 min jak Malutka sie przysłuchiwała co się dzieje a potem już nie miało znaczenia czy suszarka chodzi czy nie :-(
Mąż pojechał do apteki bo podobno jest jakiś specyfik co można dawać już od urodzenia, będziemy testować!! Bardzo chciałabym jakoś ulżyć Juleczce w tych wieczornych mękach
 
reklama
Hejka..
kurcze widzę że niefajnie u niektórych, zdrówka życzę dla maleństw Miłoszka i Maciusia, niech się cholerstwo odczepi i wszystko będzie już dobrze:tak:
u nas nocka średnio przespana, standardowo
Teraz maruda mu się włączyła i o 15 zjadł pośpi 5 min. i marudzi i tak w kółko
ja łapię jakiegoś dołka dziś, pogoda do tyłka, a mi się ryczeć chce... chyba hormony atakują... bu


uciekam się położyć, marudę wezmę do łóżka może zaśpi i ja też :zawstydzona/y:
 
hej

u nas nocka super - Julka spała od 1 do 7.30 :szok:
Ale wieczorem znowu była koleczka... męczyłyśmy sie od 8 do 11. Suszarka działała tylko przez 2 min jak Malutka sie przysłuchiwała co się dzieje a potem już nie miało znaczenia czy suszarka chodzi czy nie :-(
Mąż pojechał do apteki bo podobno jest jakiś specyfik co można dawać już od urodzenia, będziemy testować!! Bardzo chciałabym jakoś ulżyć Juleczce w tych wieczornych mękach

Współczuje przechodzę to samo...
Wczoraj Oliwia też miała kolę... spróbuj Infacol jest bez recepty na początku zadziałał nie było kolek 2 tyg, aż do wczoraj :(((
Jutro powinnam mieć specyfik z Niemiec większości dzieciom pomagał i mam nadzieję, ze jej też pomoże :-):-):-)
SAB SIMPLEX
 
Współczuje przechodzę to samo...
Wczoraj Oliwia też miała kolę... spróbuj Infacol jest bez recepty na początku zadziałał nie było kolek 2 tyg, aż do wczoraj :(((
Jutro powinnam mieć specyfik z Niemiec większości dzieciom pomagał i mam nadzieję, ze jej też pomoże :-):-):-)
SAB SIMPLEX
ja juz kiedyś wam pisałam o tym leku bo koleżanka go stosowała i jest świetny
 
ja juz kiedyś wam pisałam o tym leku bo koleżanka go stosowała i jest świetny
Wiem piwonia, dużo osób o nim piszę tylko musiałam poczekać, aż znajomy Andrzeja będzie w Polsce i nam przywiezie :-). Jakoś nie mam zaufania do kupowania leków na necie o d osób trzecich... Trzymaj kciuki by mojej Oliwii też pomógł :-)
 
Wiem piwonia, dużo osób o nim piszę tylko musiałam poczekać, aż znajomy Andrzeja będzie w Polsce i nam przywiezie :-). Jakoś nie mam zaufania do kupowania leków na necie o d osób trzecich... Trzymaj kciuki by mojej Oliwii też pomógł :-)
bede mocno trzymac i wierze,że pomoże
a moja jak poszla spac o 12.30 cały czas śpi
 
bede mocno trzymac i wierze,że pomoże
a moja jak poszla spac o 12.30 cały czas śpi

No proszę, ale masz śpioszka
Moja zjadła i też jestem w szoku, bo śpi od 15:30, a ostatnio za dnia mi spać nie chciała, a tu proszę jak susełek :-)

Czy ktoś wie co z Anet24183?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu Aneta urodzila 23 sierpnia. Miala bardzo ciezki porod ktory po 12 godz zakonczyl sie CC. Szymonek wazyl 4200g i 58cm dlugosci, niestety malutki mial infekcje i wiem ze mieli lezec dluzej w szpitalu. Nie pisalam bo myslalam ze sama sie odezwie.
Miloszek malowiele pecherze zasychaja i na szczescie nie pojawiaja sie nowe:tak::tak:Mysle ze zmierzamy ku dobremu. O joan nic nie wiem niestety.
mam nadzieje ze szybko wam przejda te koleczki, oby wam sie dzieciaczki tak nie meczyly.
 
Do góry