reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

chogata jak bedziesz tak swirowac to w koncu zaczniesz jej sprawdzac jame ustna bo moze zabkuje;-)Nie placze, nie ma temperatury, moze po prostu chce pobyc z mamusia??:tak::tak:
 
reklama
ech u nas sie smutno zrobiło bo Julka sporo płacze ostatnio... chyba jednak męcza ja kolki. :-:)-:)-:)-(

Bardzo mi jej żal bo nie potrafie jej pomóc. Nosze, przytulam, owijam kocykiem ale nic nie pomaga a jest jeszcze za mała na leki.
Spróbuje może tej herbatki koperkowej.

Mewa a ty pijesz jakąś specjalną dla dzieci lub matek karmiących czy zwykłą ziołową?? Jeśli jakąś specjalną to gdzie kupiłaś??

zwykla herbate z kopru wlkskiego, mama jako duzy list z PL mi przyslala, pije jedna dziennie,
tutaj nawet nie wiem czy sa takie herbatki,
jak chcesz to ci troche torebek przysle na probe,,,,:tak:

Kasia- a to jyz 2tyg dzieci moga zabkowac:confused:
Chogata- moj tez i kicha i pokasluje, a ja zakatazrzona wiec sie troche martwie ale temperatury nie ma moje dziecko wiec narazie nie panikuje:blink:

no ja sie narazie trzymam tego ze karmie co 2,5 godziny chociaz ciezko jest, ostatnia godzine juz sie znudzil patrzeniem i strasznie plakal ale bylam twarda,
a teraz ladnie ssal 15 minut i zasnal z sutkiem w buzi:tak:
 
Hej dziewczyny :)

Moja Karolinka też bardzo różnie spi i nie ma tu żadnej reguły. W dzień potrafi co pół godz sie budzić i sama już nie wiem czy chce cyca, czy coś jej dolega... czasem nie mogę nic w domku zrobić bo co sie zabiorę za jakąs robote to mała sie budzi :baffled:
W nocy odpukać budzi się co ok 3 h czasem dłużej... i sie w miare wysypiam bo tak tobym już dawno padła.
A na kupki polecam morele suszone, działają i na mnie i zarazem na małą :tak:;-)
 
witam:-)
mi Mała jakos daje pospać, tzn ja spie kiedy Ona spie i w ten sposób odpoczywam, w domu mniej zrobione ale ja mam siły, mąz jeszcze pare dni będzie z nami więc i tez mam pomoc przy drugiej córce.
Jutro przychodzi połozna zdejmie mi szwy więc mam nadzieje ze jeszcze lepiej się poczuje.
o 20.00 kapiel bobasków a o 21 juz będę z nimi spała:-) mąz poprasuje:-)

pozdrawiam Was
 
Chogata-moja Amelka tez miala takie 2-3 dni ze niespala za dnia ani w nocy.moze dziecko sie troszke przestawia na inny tryb dnia bo moja teraz juz je co 3-4h z czego 2-3 przesypia i jakies 30 min sie bawi:tak::-)
a wlasnie Amelka ma katar-w sensie ze jakies tam kozuchy siedza,kicha,czasem zakaszle i ma temp 37:zawstydzona/y::-:)szok:pani doktor mi powiedziala ze mam sie martwic jak zacznie czesto kaszlec i odksztuszac flegme:baffled::confused:(blleeee) i temp bedzie powyzej 37,5:confused::baffled:

no i mi powiedziano ze dzieciaczki maja zatkane noski jak jest za suche powietrze w pokoju i trzeba nawilazac:tak:
 
ja do oczyszczania noska kupiłam spray NIVEa ale niestety cała ja ... nie przeczytałam, że to dopiero można uzywać od 3 mies....:baffled: no cuż trzeba poczekać...oj ja zakrecona...jestem:baffled:
 
Paula, gratulacje!

Czyli już nas bardzo mało zostało - ja, Efe na patologii więc lada moment, Agusia, Piwonia, Manija, Gapcio...
Coś się obawiam, że będę ostatnia. :no::no::no:

Dziewczyny, jest jeden plus tego wszystkiego:) Zostałyśmy ostatnie, ale za to jak już zostaniemy mamami i będą dręczyły nas jakieś pytania, to wszystkie "doświadczone" sierpniówki będą nam dzielnie odpowiadały co one robiły w takich sytuacjach:) Same sprawdzone i skuteczne wyjścia:)))



...No dobra, trzeba się jakoś podtrzymywać na duchu...:sorry:

Zdaje się, że jutro większość z nas idzie do gina:) heh
 
reklama
Dzięki dziewczyny juz mi troszkę lepiej w sensie ,że mnie pocieszyłyscie no cóż zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień:-).
Ja tez staram się wypoczywać razem z małą ,ale niestety do południa oczy mi sie nie chcą zamknąc a po południu jest spacerek albo niesty goście -buuuuuuuuuuu.:-(Obiady gotuję na 2 dni i mam spokój chociaz z tym.:-)
A do nosa musze dopiero kupic ten spray,bo nie mam.
 
Do góry