reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Paula, gratulacje!

Czyli już nas bardzo mało zostało - ja, Efe na patologii więc lada moment, Agusia, Piwonia, Manija, Gapcio...
Coś się obawiam, że będę ostatnia. :no::no::no:
 
reklama
Mam pytanie kichaja wasze dzieci ,bo moja dzis w nocy była nispokojna myslałam ze kupy zrobic nie moze ,ale teraz wypruznia sie ale jakas taka dziwna mi sie wydaje tzn. kicha i jest dosc ciepła mierzyłam temp. i ma 36,6 to w normie ,ale martwie sie bo strasznie mało dzis spała i w nocy i za dnia:-:)-:)-(.Nie płacze przy tym tylko jakby ja coś niepokoiło:baffled:
 
Chogata moj to nie tylko kicha ale i pokasluje a ja juz po paranoi z mateuszkiem zaczynam popadac w druga. Ale wiem ze w ten sposob noworodki oczyszczaja nosek wiec poki co jestem spokojna:tak:
 
mnie najgorzej niepokoi ten brak snu bo praktycznie od 3 -6 wisiała na cycku ptem godzina snu i w ciagu dnia tez tak kiepsko ze snem ,a mnie sie wydaje ,ze mnie gardło pobolewa sama juz nie wiem:-(.czuje sie jakbym cała noc imprezowała:baffled:
 
Niestety Chogata sa dzieci a dzieci. A to noworodek. One sa nieprzewidywalne. Moj spi prawieze na okraglo i wiem ze tak moze byc. A sa noworodki ktore nie spia prawie wcale, tzn wystarcza im chwilka. Napewno jest wszystko w porzadku, ty karmiac ja piersia przekazujesz jej potrzebne przeciwciala.
 
No własnie do wczoraj tylko jadła i spała a dzis w nocy sama nie wiem co sie stało datego się martwie czy wszystko w porządku .Teraz i tak jest złote dziecko bo choc nie spi to nie płacze siedzi sobie w foteliku albo w łóżeczku :-)
 
reklama
ech u nas sie smutno zrobiło bo Julka sporo płacze ostatnio... chyba jednak męcza ja kolki. :-:)-:)-:)-(

Bardzo mi jej żal bo nie potrafie jej pomóc. Nosze, przytulam, owijam kocykiem ale nic nie pomaga a jest jeszcze za mała na leki.
Spróbuje może tej herbatki koperkowej.

Mewa a ty pijesz jakąś specjalną dla dzieci lub matek karmiących czy zwykłą ziołową?? Jeśli jakąś specjalną to gdzie kupiłaś??
 
Do góry