reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji...przez 3 miechy na fenoterolu a teraz 8 dzień po terminie i nic... Mi nawet pani doktor na początku sierpnia mówiła, że w przeciągu tygodnia urodzę.....a ja chyba jestem z rodziny słoniowatych...ciąza trwająca 20 miesięcy itd...:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:...

Drogie przeterminowane...czy wy często na to ktg chodzicie? Powiem szczerze, że ja od lekarza nie dostałam takich wskazań...kolejną wizytę mam na poniedziałek i mam schizę jak czytam, że wy co drugi dzień na ktg do szpitala idziecie....macie jakieś skierowanie czy można się tam wybrać tak z ulicy, bez papierka???


Ja jestem 4 dni po terminie i nie mialam ktg, mam jedynie wizyte kontrolna w poniedzialek (jak wiekszosc widze :) ).
 
reklama
Witam się i ja:)) Nadal w zestawie kombi...:dry: Gratulacje dla wszystkich mam które wróciły niedawno do domu ze Swoimi Skarbami:-):-) Oby i dzisiaj udało się którejś z nas się rozpakować:-):-) trzymam kciuki:-):-) Nie wiecie co tam z Efe??? Pewnie dalej czeka tyle że w szpitalu....

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji...przez 3 miechy na fenoterolu a teraz 8 dzień po terminie i nic... Mi nawet pani doktor na początku sierpnia mówiła, że w przeciągu tygodnia urodzę.....a ja chyba jestem z rodziny słoniowatych...ciąza trwająca 20 miesięcy itd...:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:...

Drogie przeterminowane...czy wy często na to ktg chodzicie? Powiem szczerze, że ja od lekarza nie dostałam takich wskazań...kolejną wizytę mam na poniedziałek i mam schizę jak czytam, że wy co drugi dzień na ktg do szpitala idziecie....macie jakieś skierowanie czy można się tam wybrać tak z ulicy, bez papierka???

Z moim T też się śmieje że w ciąży będę chodzić tyle co słoń:-D:-D Już 9 dni po terminie z @ a tu dalej końca nie widać. A mój gin mówił że się nie zdziwi jak przed 14.08 będę po i już w domku:-D:-D Chyba przeczucia to jego słaba strona:-D:-D:-D Ale gościu naprawdę spoko:tak::tak: Kolejna wizyta w środę w 14 dzień po... zobaczymy co mi powiedzą... A ktg nie miałam jeszcze robionego ani raz tylko tu to może być inaczej niż w Polsce pod tym względem. Oj zaczynam żałować że się zdecydowałam na poród tu a nie w Polsce:baffled::baffled::baffled: Pozdrawiam:****
 
Ostatnia edycja:
agus_kula nie martw sie, gdyby sie cos dzialo napewno by zareagowali. Ja tez rodze w Dublinie i mnie lekarz doradzil, zebym kontrolowala czy dzidziulek sie rusza i tyle. To zupelnie normalne, ze maluchy rodza sie po terminie.
Ja jestem dopiero 4 czwarty dzien po ale mamy zamiar jutro sie wybrac do szpitala, bo mi nawet terminu na kolejna wizyte nie wyznaczyli!! Paranoja troche...:no:
 
Hej dziewczyny
Strasznie ciężko jest wykarmić tego mojego klocuszka... cycuchy bolą i już poranione bardzo mocno :-( ale mam nadzieje że bedzie coraz lepiej:tak: własnie miałam pisać ze boje sie załatwić ale już po sprawie i bardziej piecze siusiu :dry:
A własnie miałam zapytac czy jak bieżecie prysznic to myjecie rane samą wodą czy mydłem :confused: no bo ja narazie płócze tylko tantum rosa :dry:
 
agus_kula nie martw sie, gdyby sie cos dzialo napewno by zareagowali. Ja tez rodze w Dublinie i mnie lekarz doradzil, zebym kontrolowala czy dzidziulek sie rusza i tyle. To zupelnie normalne, ze maluchy rodza sie po terminie.
Ja jestem dopiero 4 czwarty dzien po ale mamy zamiar jutro sie wybrac do szpitala, bo mi nawet terminu na kolejna wizyte nie wyznaczyli!! Paranoja troche...:no:

Oj tak zrobili przegięcie nie wyznaczając kolejnej wizyty chyba że liczą że Ci nie potrzebna i że urodziłabyś przed nią:-):-) Ja rodzę w Rotundzie i ostatnie parę wizyt mam co tydzień do odwołania... Co do liczenia ruchów to też kazał mi kontrolować i powiedział mi że jak będzie mniej niż 10 (!!) w ciągu dnia to mam pędzić do nich do szpitala. Ale 10 to trochę mało jak na dzień... No ale racja jakby się coś działo to by reagowali!!! Po prostu trzeba się uzbroić w cierpliwość!!! Której brak:-D:-D:-D:-D
 
Czołem witam sie .w końcu mnie wypuścili ze szpitala ufffffffff.
Wszystkim w dwupaku serdeczne współczucie ja juz po.Za gratulacje z góry dziękuję:-):-):-).
Wieczorem postaram sie nadrobic choc cześc tego co naprodukowałyscie przez ten tydzień.Teraz nie bardzo mogę bo Mega dumny Tatuś ciągnie mnie na spacer z małą.czekam jak się tylko obudzi ,dostanie cyca i do wózka na dwór:-)
Ja mam ten sam problem co niektóre z was a mianowicie mała ciagnie cyca ze 2 h i za kolejne 2 znów sie domaga.No ,ale cóz metoda prób i błędów coś zaradzimy niech się tylko zadomowie na nowo w domu;-)
 
Hej dziewczyny
Strasznie ciężko jest wykarmić tego mojego klocuszka... cycuchy bolą i już poranione bardzo mocno :-( ale mam nadzieje że bedzie coraz lepiej:tak: własnie miałam pisać ze boje sie załatwić ale już po sprawie i bardziej piecze siusiu :dry:
A własnie miałam zapytac czy jak bieżecie prysznic to myjecie rane samą wodą czy mydłem :confused: no bo ja narazie płócze tylko tantum rosa :dry:

Ja przemywałam ranę szarym mydłem a później dezynfekowałam Tantum Rosa.Tak słyszałam od położnych na porodówce i kilka moich koleżanek też to potwierdziło:tak:
 
Ale mam dzisiaj dobry dzień. Mimo iż nadal nie zanosi się na poród i nie mam żadnych nowych objawów. Hormony musiały mi się dzisiaj uspokoić i już nie czuję się tak bezgranicznie nieszczęśliwa i nie płaczę przez pół dnia. Oby taki stan trwał jak najdłużej, najlepiej do samego porodu. :tak::tak::tak:
 
reklama
ja szare mydło i polewam nadmanganianem potasu, ale połozna mówiła ze jesli nic nie ropieje to samo szare wystarcze, ale ja tam zawsze wole więcej;-)no i biore arnike montane

po jakim czasie przestało was bolec ?

bo mnie to juz wnerwia, przy szwie nic a nic mnie nie bolało juz na drugi dzien, przy siuraniu tez nic a nic nie czuje:tak:, ale:-(jest jedno miejsce na koncu szwa gdzie boli ciagle i znacznie - jakby nic sie nie poprawiało - na zdjeciu szwów(po których troche ulżyło) połozna powiedziała ze to od zbyt mocnego zacisku szwa i z tekstem do mnie -"...ale nasuplone..." i od duzego supła:wściekła/y:mam tam taki nabrzmiały pęcherzyk i to boli- mogłoby juz puścic, bo przez to mam zły humor i problemy przy wstawaniu - szczególnie wieczorem i w nocy po forsownym dniu:-(
 
Do góry