reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
maggie mam nadzieję, że jednak nie kolki
one pojawiają się w 3 tygodniu życia dziecka
proponuje masaż:

Masaż na kolkę
a krople to każdemu dziecku inne pomagają
dzięki deli, poczytam, może coś pomoże
właśnie przestał płakać nie wiem na jak długo ... boję się jak tak dalej będzie bo sama zaczynam płakać jak on tak krzyczy a ja nic nie umiem poradzić:-(
w pon. przyjdzie położna, może coś podpowie...
zasnął mi prz cycu, idę się położyć z nim
 
Hej dziewczyny ja to dopiero teraz mam chwile mój Mały Książę dziś dał mi popalić rano spał tylko pół godziny i do 15 buszował sam nie wiedział czego chce...a ja już nie mam siły:baffled: teraz zjadł i śpi ale już słysze że kupke robi to pewnie zaraz się obudzi....

Karincia mi położna mówiła że dzieci małe czasem mogą 2 dni kupki nie robić-nie wiem ile w tym prawdy....
Dziewczyny przykro mi że Wasze maluszki mają kolki:no: to okropne jak maluszkowi nie można pomóc-serce się kraje.....
no ja to mam pecha jak jestem to nikogo nie ma :/
Uciekam znowu karmić -ciekawe której się wykąpie pewnie będę mogła wtedy jak już woda wystygnie:/
SPOKOJNEJ NOCKI DOBRANOC
 
Ostatnia edycja:
witam sie wieczorowa pora z Mluszkiem przy piersi
noc mialam porazke bo nie chcial spac, wiec dzisiaj sie czuje jak zombi:baffled:
nawet obiadu nie zrobilam bo przeciez sie nie da ztakim Marudkiem, na kromkach z dzemem przezylam, a teraz moj po pracy sie skoczyl bo kebaba...

Deli- mam nadzieje ze Oliwcie przestanie meczyc kolka
Maggie- mam nadzieje ze u Was nie kolka, moze zly dzien mial Marcelek? z przemeczenia tez placza dzieciaczki, moj przynajmniej czasem tak ma, zasnac nie umie i sie meczy....
 
_karincia_ moja mała siostra miała problemy z kupką do około roku i pamiętam jak mama mówiła że co drugi dzień to u niektórych małych dzieci jest wystarczająco. Problem się zaczynał jak trwało to dłużej. Kasia płakała wtedy wniebogłosy i nie pomagały żadne domowe sposoby, w każdym bądź razie lekarka przepisała jej coś na to i zaczął być spokój. Jeżeli jednak bardzo Cię to niepokoi to spróbuj wprowadzić trochę oliwki lub mydełka do pupki. Myśle że oliwka bedzie bardziej odpowiednia... powinno to zadziałać pobudzająco ale trzeba pamiętać żeby nie robić tego za często żeby nie przyzwyczaić Maluszka. Pozdrawiam:***
 
reklama
Do góry