reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja dziś u babci...
Mam chwilkę to piszę :)))
Byłyśmy na spacerku... korzystamy póki ładnie :)))
Teraz Oliwia śpi, ale u babci na rękach bo strasznie niespokojna dziś od rana ...:(((
Znów mi się chyba wieczór z kolką zapowiada ;((( i sama z nią będę, bo mój ma spotkanie
Nie wiem jak sama dam radę:((((((((((((((((((((((( Serce mi chyba pęknie... biedna znów będzie płakać :((((((((((((((
 
Ale jestem przybita po wizycie w szpitalu. KTG w porządku. Niestety dowiedziałam się, że jak z dzieckiem będzie wszystko w porządku, to do szpitala na wywołanie przyjmą mnie dopiero 10 dni po terminie z USG czyli dopiero 9 września.
Buuu!!! :no::no::no:

Dodam, że jakbym dzisiaj rodziła, to przewieźli by mnie do innego szpitala, bo na Zaspie limit był dzisiaj wyczerpany i nie przyjmowali nowych rodzących. :no::no::no:
 
Hej ja znowu z małym przy piersi.
Aniu dziękuje za rade:-)
mój maluch też podobnie je w nocy koło 21-22 potem 1-2 i 4-5 a potem to śpi do 8-9 :happy2:

A zmęczona jestem masakralnie jakoś te nocki mnie dobijają mam nadzieje że dm rade jak mąż pójdzie do prac bo teraz to on wstaje do małego w nocy ja go tylko karmie....
DOBRANO WSZYSTKIM JA IDE SIĘ KŁAŚĆ A RACZEJ NAJPIERW MAŁEGO KŁAŚĆ BO COŚ ZASNĄĆ NIE CHCE.A MI SIĘ JUŻ OCZKA KLEJĄ...
 
Ostatnia edycja:
Hej laski:-)Ja sie tylko tez przywitam. Jestem juz z MIloszkiem w domu. Jest super grzeczny, odpukac ale ma i swoje chimerki. Nie chce smoka:szok:I tu mam problem bo Mateuszek tez by najlepiej na mnie wisial. Wlasnie zasneli obydwaj ale Miloszek pewnie na niedlugo bo caly dzien spal. Dziekuje wszystkim za kciuki i gratulacje. Jak znajde chwilke opisze wszystko:tak::tak:Buziaki
 
ja tez sie po zarwanych nocach czuje masakrycznie Malinka,
w sumie Adas co 2-3 godziny wstaje na karmienie wiec nie jest zle, tyle ze zmiana pieluszki go rozbudza i ma okresy aktywnosci w nocy:baffled:

zycze wszystkim mamom spokojnej nocy:tak:
i trzymam kciuki za ciezaroweczki nasze

witaj Kasia i Miloszek
super ze juz jestescie w domku
 
reklama
to mój aniołeczek w nocy śpi od 2 do 7-8 :-):-):-)

ale czasem chyba Julka ma kolki bo płacze mimo że ma sucho i pełno w brzuszku. Wygina sie przy tym i nie można jej uspokoić...
Na szczęście niecodziennie się to zdarza bo bardzo mi jej żal jak tak płacze, aż mi sie łezki pojawiają...

Mamusie dzieciaczków z kolkami jak to u was wygląda??
Kolki są w nocy??
Po jedzeniu??
Jak długo trwają??
A może macie jakies metody na to??
 
Do góry