reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Rzeczywiście Ann miała jazdę, dzięki Bogu wszystko ok.
Efe- musi się udać,
bo jak nie to Kruszynka dostaje w 4 litery:-);-):-)
A teraz spróbuję pocztyać główny....
 
reklama
Aniu masz racje bo w nocy je tylko 2-3 razy:-)
Fajne masz z tymi bajkami bo mój lubi tylko jeden wierszyk ten co w ciąży mu zawsze mówiłam....
u mnie ładna pogoda w nocy tylko bura była a teraz znowu upał:baffled:
więc spacerek tylko popołudniu....
 
Dziewczyny mam pytanko może któraś wie byłam na wizycie z synkiem i pediatra skierowała nas do ortodonty z powodu tyło zgryzu czy takim maluchom coś ortodonta robi:confused: Czy nie powinno się przypadkiem poczekać na stałe zęby:confused:
Ania zalezy na jakiego ortodonte trafisz, moze dostac taka płytke smoczek do ćwiczeń ale mojemu stwierdziła ze nie ma sensu dawac bo taki mały ze sie tylko zniecheci i ona leczy jak są stałe zeby...(oboje z mezem leczylismy sie u niej stalymi aparatami do zeszlego roku)
a moja kolezanka w wawie dostała taka płytke dla malego jak nie mial jeszcze 3 lat...
mozna sie przejsc zobaczyc co powie
 
Witam .
Mam nadzieje ze mnie nie zapomniałyscie ,nie było mnie pare dni bo sie przeprowadzałam.Mamy teraz 3 pokoje :-)kuchnie i łazienke z waną.Zamieszania przy tym wszystkim było duzo bo sie okazało ze przez tare lat mieszkana zebrało nam sie sporo rzeczy.
Widze ze wysyp nastąpił całkiem spory i Miłoszek tez sie zmiłował nad mamą:-D.
 
reklama
witam
no to przynajmniej wie na czym stoi,a ja nadal 2 w 1
mimo tego ,ze dzisiaj skurcze jakies tam mam,ale juz nawet nie mysle i nienastawiam sie
teraz robie szarlotke,zeby nie myślec,bo dzieci załamane tez,ze siostra niechce wyjśc do nich:crazy:
 
Do góry