reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Piwonia_2 w 3/4 miesiacu.
..wiec to naprawde jest mozliwe. A zna ktos, badz moze slyszal ktos o takim przypadku???

Wydaje mi się, że to też zależy, jak zagrożona była ciąża. Przy ciąży wysokiego ryzyka wydaje mi się to możliwe, przy ciąży niezagrożonej - mniej. Chyba, że kłótnia była bardzo stresująca.
 
agusia0611 [URL="https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2009-f272/sierpien-2009-a-20820-post4084677/#post4084677" pisze:
viewpost.gif
[/URL]
I ja mam doła! Ile jeszcze będę się tak turlała?????

Kto jeszcze został z nierozpakowanych??
Ja.
Piwonia,
Oleńka,
Efe,
KasiaC

Kto jeszcze??
Ja też jeszcze w tej kolejce jestem...:tak::tak: 7 dni po terminie i tu dalej nic:wściekła/y::wściekła/y: Żebym się tylko wyrobiła w sierpniu... Dzisiaj po wizycie u lekarza w szpitalu i wiecie co! Kazał mi za tydzień przyjść na kolejną chyba że coś wyskoczy albo jak będę mało ruchów czuła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kiedy się to skończy??? W sumie Emilka taka trochę ospała dzisiaj, więc może się coś zacznie... Oj i boje się ze jak przyjdzie co do czego to będzie cesarka:no::no: bo Niuńka za duża będzie... Pozdrawiam:***
 
Nie pojechaliśmy.
Czekamy w domu.
Mieliśmy po drodze stłuczkę (pisofschit). Nic nam nie jest.
A nieszczęścia chodzą parami...podobno.


Jak ma się coś zacząć to zacznie się i już.
W swoim czasie. Także Iwonko i Aguś proszę przodem, gęsiego albo obie jednocześnie, jak chcecie. Ja poskaczę na piłce (bo mam rozwarcie na palec) może się powiększy? Jak coś to mam znowu eliksir zakupiony (tylko tym razem na noc się napije).
 
Ostatnia edycja:
Ciaza nie byla zagrozona. Nie bylo zadnych problemow. A ta osoba w ciazy ma silny charakter. Dlatego nie potrafilam udzielic odpowiedzi na to pytanie.
Dziekuje wam, ale jesli ktos jeszcze wie na ten temat to prosze napiszcie mi.
Bede wam bardzo wdzieczna.


A oto moj aniolek jak spi...
 

Załączniki

  • CIMG0505.jpg
    CIMG0505.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 29
Ewelinko dobrze że wam sie nic nie stało to jest teraz najważniejsze i już
ja tez mam eliksir w domku,ale niewiem czy warto go pić,jutro jest drugi mój termin i zobaczymy co z tego wyniknie,ale znajac moje szczęście bede dalej sie kulać
moi pojechali na wycieczkerowerową,a jak wrócą to idziemy na lody i spacerek,bo ja cały czas chodze zdołowana i nie mam już siły
 
HELP!!!
Siedzę z moim i myślimy.
Zadzwoniłam do szpital tutaj na miejscu. Tu gdzie chodziłam na szkołę rodzenia ale o którym się tyle nasłuchałam i naczytałam, że zarzekłam się, że rodzic nie będę. Porozmawiałam z położną. Powiedziałam, że mam skierowanie i zapytałam czy dadzą mi kroplówkę na wywołanie. No i kurde mam jutro rano przyjść z tym skierowaniem i przyjmą mnie na patologie. Porobią badania. I zadecydują o kroplówce.
A znając życie to mnie min. 3 doby przetrzymają, bo za tyle zwraca NFZ. Kurde i nie wiem co mam robić??? Iść jutro czy nie???
Chciałabym mieć jakieś objawy. Ale mam ZERO skurczy i rozwarcie na 1 palec. Szyjka miękka, gotowa.
Weźcie coś doradźcie proszę. Bo już zgłupiałam.
:-(

Jeszcze sobie poczytałam na stronie Fundacji Rodzić Po Ludzku i w ogóle głupia jestem.

Ps. Co do stłuczki to wjechaliśmy facetowi w kuper. Szkoda gadać...ile ja bym ciuszków za to nakupywała. Ale fakt. Dobrze że nikomu nic się nie stało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was wszystkie razem i każdą z osobna :-) Malutka śpi pojedzona wykąpana, więc mam chwilkę zajrzeć tu długiej nieobecności. Z góry przepraszam, ale nie jestem w stanie nadrobić ponad tygodniowych zaległości. Gratuluje natomiast wszystkim rozpakowanym i życzę cierpliwości nadal czekającym (wierzcie mi, wiem co czujecie :tak:).


Dziewczyny mam pytanko może któraś wie byłam na wizycie z synkiem i pediatra skierowała nas do ortodonty z powodu tyło zgryzu czy takim maluchom coś ortodonta robi:confused: Czy nie powinno się przypadkiem poczekać na stałe zęby:confused:

Od dziecka borykałam się z problemami krzywych zębów :zawstydzona/y: Przy mlecznych zębach kazali mi ćwiczyć szczękę, natomiast jak tylko mleczaki zaczęły wypadać byłam już pod stałą opieką ortodonty, co pozwoliło uniknąc wielu problemów. Wszystko będzie ok!!
 
Do góry