reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Tylko mnie to juz nawet polozna pociesza ze niemam co liczyc na porod w sierpniu... dziecko bardzo wysoko... A w poprzedniej ciazy urodzilas o czasie?

W poprzedniej ciąży urodziłam w terminie z OM, mimo iż z USG był o 5 dni późniejszy. Myślałam, że teraz będzie podobnie a nawet szybciej - bo dziecko już od 5 tygodni wstawione, czop od 3 tygodni odchodzi, tylko szyjka nie chce się skracać...
Chyba wolałam, jak było bezobjawowo :-)
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja poprzednią ciążę zakończyłam w 42 tc po 3 dniach oxy.
Teraz też sie tak zapowiada..... buuuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Spadam na pocztę. Zajrzę wieczorkiem.

Nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że tym razem od razu uda się wywołać, a najlepiej jak się samo zacznie choćby dzisiaj. :-):-):-)
A niby z drugim porodem ma być łatwiej...
 
no i prosze- nowe dzieciaczki sie urodzily:-):-) super
dziewczyny ciezaroewczki kochane - bardzo Wam wspolczuje ze sie jeszcze toczycie - ale to juz niedlugo
Olenka i Efe- ja tez objawow wczesniej zero, nawet tych przepowiadajacych nie mialam za bardzo a jak rano(39d4) mi czop odszedl to sie skurcze zaczely i do szpitala musialam wieczorkiem jechac, wiec prosze nei desperowac:tak: no wiem ze sie latwo mowi

ja tez na spacerek sie wybieram, w odroznieniu od Was mamusie w PL tutaj do tej pory padalo ostro i teraz dopiero przejasniene, tyle ze Maluszek moj spi akurat:-p
a z nowych rzeczy co dzis zrobil to ulal noskiem:szok:
i cos tam sobie gada po noworodkowemu do siebie jak spi
slodziaczek:-)
 
Dzieki Mewa pocieszacie mnie.... Moze ja tez jestem ta osoba co zadnych objawow i boli przepowiadajacych miec nie bede tylko jak juz sie zacznie to odrazu na porodowke pognam:tak::tak:
 
No ja też mam nadzieję, że mnie też jak weźmie to będę po ścianach chodzić. A w ogóle to przez 9 miesięcy miałam wrażenie, że mi w nocy wody odejdą i spokojnie do szpitala dojadę i mnie przyjmą bez gadania. No jak u Gosi72 Naiwna jestem, wiem.
Ale dzięki Mewa za słowa otuchy. Bo deprecha rośnie i rośnie z każdą godziną. Mój już z siebie wychodzi, żeby mi pomóc, ale biedactwo nie wie jak. Zachcianki spełnia i w gości wozi, żeby mi czas szybciej leciał.
 
reklama
Cisza na forum! Kazdy sie swoim bobaskiem zajmuje a ja na nic dzis nie mam ochoty siedze caly dzien przed kompem i nic nie robie:sorry2: Nudzi mi sie strasznie!!!!! buuuuuuu
 
Do góry