reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
to juz malo nas zostalo.... Kurcze dziewczyny jak Wy sobie radzicie... Nie wiem czemu ale ja czuje ze mam depresje! Nic juz mnie nie cieszy! Moze jakbym miala jakies objawy porodu to bylo by inaczej... A ja nawet 20% skurczy na KTG nie mam... TRAGEDIA!!! I znow mi sie ryczec chce... A dzien sie ciagnie jakby trwal 48 godzin:-(
 
Kurcze, patrzyłam właśnie na terminy porodów.
Ja z Iwonką mamy (miałyśmy) termin na 22-go. Znaczy się przed nami już wszystkie rozpakowane.....

Buuuuuuuu:angry::wściekła/y:
Extra!!!!
 
Kurcze, patrzyłam właśnie na terminy porodów.
Ja z Iwonką mamy (miałyśmy) termin na 22-go. Znaczy się przed nami już wszystkie rozpakowane.....

Buuuuuuuu:angry::wściekła/y:
Extra!!!!

Ja z OM miałam termin na 21 sierpnia. W poprzedniej ciąży urodziłam w terminie z OM mimo iż ten z USG też był późniejszy. Liczyłam, że teraz też tak będzie, a tutaj niestety :sad::sad::sad:
 
No wiec Wy idziecie na pierwszy ogien! Enka, Paula, Efe nastepne... A ja z Kasia poczekamy sobie... Bo Ty Kasia masz na 30 termin?

Tak, z USG na 30 :no::no::no:

Olenka, nie martw się brakiem objawów. Ja poprzednio nie miałam żadnych i nic nie wskazywało na bliski poród, aż o 11 wieczorem zaczęły się skurcze co 4 minuty (regularne co do sekundy) - rano było już rozwarcie na 2 palce i wzięli mnie na porodówkę.
 
Z OM mialam na 17 heh...:-:)-:)-( Tylko co z tego jak tutaj nikt na to nie patrzy...:no::no: 28 termin a ostatnia wizyta u poloznej 10.09:wściekła/y::wściekła/y:
jak cos 12 beda wywolywac:-:)-( To jeszcze kupe czsu przedemna:-:)-(
 
ja sie jeszcze dopisuje do nierozpakowanych :-( czekam na jakie kolwiek objawy a tu nic zero, nawet małego skurczu nie ma i dzidzia mało sie rusza, zaczyna mnie to złościć :-(
 
Kasia C i takie pisanie mnie trochę uspokaja. Bo ja bezobjawowa jestem totalnie.
Mała się teraz zaczęła wiercić jak szalona to jej mówię, że jak jej ciasno to niech się ruszy i wyjdzie już, będzie jej wygodniej. Ale się nie słucha wcale.
Koleżanka mi napisała w sms-ie, że każda kobieta każe na siebie czekać i że moja się musi wyszykować na ten wielki dzień tj. uczesać, umalować...
Bardzo śmieszne...
 
reklama
Tak, z USG na 30 :no::no::no:

Olenka, nie martw się brakiem objawów. Ja poprzednio nie miałam żadnych i nic nie wskazywało na bliski poród, aż o 11 wieczorem zaczęły się skurcze co 4 minuty (regularne co do sekundy) - rano było już rozwarcie na 2 palce i wzięli mnie na porodówkę.
Tylko mnie to juz nawet polozna pociesza ze niemam co liczyc na porod w sierpniu... dziecko bardzo wysoko... A w poprzedniej ciazy urodzilas o czasie?
 
Do góry