reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Gapcio ja mam dawno 2 cm rozwarcia a reszta czopa wlasciwie dopiero przedwczoraj mi odeszlo. W poprzedniach ciazach w ogole mi nie odchodzil
 
reklama
Witam.....wrocilam z zakupow,oczywiscie 2 w 1....he,he....
Boli mnie tylko krzyz od chodzenia po targu i nogi i wiecej zadnych objawow.....:cool:
Widze ze zadna dzidzia nie przyszla dzis na swiat.....eh....czekac,czekac.....tylko ile...?

Ale chociaz zadowolona jestem , bo Gosi kupilam wreszcie biala bluzke na poczatek roku szkolnego.....i pare nnych pierdulek do szkoly-toz to juz zerowka sie zacznie....powazna sprawa....he,he....

I dla dzidzi jeszcze pare rzeczy dokupilam,wreszcie pampersy....hi,hi.....i takie kosmetyczne pierdulki.....wiec mam juz chyba wszystko....tak mi sie zdaje,braki wyjda w ,,praniu"...he,he...:-D:-D:-D

Widze ze cisza,to ja ide obad gotowac,cos na szybko,bo jakos weny dzis nie mam....
 
Ostatnia edycja:
CZesc dziewczyny ja tez sie witam jeszcze z brzuchem:-(
Szkoda ze przez noc nic sie nie wyklulo ale moze jeszcze o tym nie wiemy:-)
Pytalam juz wczesniej, nikt nic nie wie co jest u NEVEREND? moze ja cos przegapilam ale juz dawno nic nie pisala!
 
Mitemil bardzo Wam dziękuje za trzymanie kciuków, dziś je potrzebuje bardzo...
Znów ma oxy i miejmy nadzieję, że biedulka w końcu urodzi, bo naprawdę się męczy...
Coś te sierpniowe Maluszki z II połowy sierpnia bardzo uparte ...

Moja po zabawach poszła spać... ale nie ma się co cieszyć, bo za góra 40 minut wstanie na jedzenie i znów zabawa od nowa...
Za to bardzo ładnie trzyma już główkę :))) nie mogę się nadziwić jak szybko się uczy i zmienia z dnia na dzień.

 
Chyba moj czop zaczal wylazic :-):-) że pomału to pomału ale coś sie ruszyło w końcu :tak::tak::tak: moze moja ginka cos tam wczoraj naruszyla po wczorajszej wizycie :tak::tak::tak:
Jakby sie mała postarała to prezent na babci urodziny byłby z głowy :-)
 
a ja chciałam,żeby moja na jutro wyszła,byłby super prezent na rocznice,ale chyba nadzieja matką głupich,wiec sie nie nastawiam
ale popołudniu sprzedaje dzieci i powiedziałam mężowi ze z łóżka nie wyjdzie dopóki nie zaczne rodzic,a dzis ostatni dzień jest w pracy i ma urlop

no to trzymamy kciuki za mitemil oby w końcu cos drgnęło,bo ja juz kazałabym pewno zrobic cesarke po tylu próbach
 
a ja chciałam,żeby moja na jutro wyszła,byłby super prezent na rocznice,ale chyba nadzieja matką głupich,wiec sie nie nastawiam
ale popołudniu sprzedaje dzieci i powiedziałam mężowi ze z łóżka nie wyjdzie dopóki nie zaczne rodzic,a dzis ostatni dzień jest w pracy i ma urlop

no to trzymamy kciuki za mitemil oby w końcu cos drgnęło,bo ja juz kazałabym pewno zrobic cesarke po tylu próbach

U nas rocznica dzis przypada ale nawet na to nie licze ze dzidzius zrobil by nam az taka niespodzianke! To by bylo za piekne! :sorry2:
 
reklama
Do góry