reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam sie z rana i od razu prosze o recepte na przertwanie popoludnia z moja panna...

wczoraj jak wstala przed 15:00 tak nie spala dluzej niz 15 minut do... 20:30!!! mamy strasznie goraco w domu - slonce zaglada do pkoju juz od 14:00 do zmroku i goraco jak w saunie przez to mamy - mala marudzi strasznie, chce cyca co godzine - probowalam ja dopajac ale za chiny nie chce pic z butli (na jakas awersje do smoczkow - uspokajacza tez nie chce :-() no i tak sie bujalysmy na raczkach albo na cycu do wieczora - dopiero kapiel i zachod sloneczka + kolacyjka ja uspokoily :-)

dzis ma byc jeszcze bardziej upalnie i juz sie boje popoludnia bo nie wiem jak dlugo wytrzyma to moj kregoslup a do 18-19 bede w domu samiutenka :-(
 
Melduję się:-). Oczywiście w dwupaku, bo jakżeby inaczej:-(. Ale z dobrych wiadomości, to po wczorajszym spacerze i wieczornej pomocy m:-D chyba zaczał mi odchodzić czop. Poprzednio tego nie miałam, więc nie mam pojecia jak to wygląda (czy może byc takie galaretowate coś)??? No i pospałąm długo, dopiero wstałam.
U nas tez upał. Idę po jakąś kawę.
 
No Enka czop to takie galaretowate cos:tak:Tyle ze mnie juz dawno wylazlo i dalej nic:wściekła/y::wściekła/y:Ale szczerze mam nadzieje ze u ciebie to oznala rychlego porodu;-)
 
U mnie nic ani czopu nie widać ani upławów no cóż cierpliwie czekam jeszcze te 5 dni hihihihihii.Teraz właśnie wstawiłam sobie frytki a co najwyżej woreczek sie odezwie,ale chyba tyci ,tyci brzuch mi opadł bo juz mi na ten woreczek tak nie uciska i nie pamietam ,żeby nawet mnie kuł w ostatnim czasie .:tak:Choc tyle dobrego w tej niedoli:-)
 
ja wróciłam z zakupów i mam dosć,strasznie juz gorąco
ja tez mam ochote na frytki chodzą za mna od tygodnia,ale juz nie mam siły iść do sklepu,jutro mojego namówię z okazji świeta naszego każe sie gdzieś zabrac
 
Kasia, ja się nawet nie nastawiam, ze cos się zacznie. Ale taka miła odmiana, że jednak jakaś oznaka:-). Bo tak to nic, zero skurczy itp


A wiecie może, co u Aniso??? MOże teściowa doprowadziła ją na porodówkę:-D :-D
 
Ostatnia edycja:
Prawie Enka prawie. Aniaso w dwupaku z tesciowa na karku strasznie wkurzona ale nestety nie rodzi;-)
Enka ja tez sie cieszylam ze ten czop, potem skurcze a tu dalej nic:angry:Wsciec sie idzie
 
reklama
Dziewczyny mam takie być moze głupie pytanie...czy jak się ma 1 cm rozwarcia to czop mógł się jeszcze nie usunąć? Tzn jest reguła, że najpierw czop a potem rozwarcie czy odwrotnie też może być???
 
Do góry