reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam.
Przykro mi Aniu ze sie nie wypaliscie z mala. Dzieci maja tez gorsze dnie, noce. Moze nic jej nie jest tylko sobie marudzi. Uzbroj sie w cierpliwosc jeszcze troszke i bedzie lepiej, mala odnajdzie swoj rytm dnia i nocy i troszke odpoczniesz.
Majaam a moze cienki spiworek rozwiazalby sprawe??Fajnie ze maly ladnie przybiera.
No i co nic nie slychac zeby przez noc ktos sie rozpakowal:confused:Efe dzis twoj wielki dzien:tak:A moze juz jestes po??Czekamy na ciebie:-D
Tak wlasciwie to juz prawie na wszystkie pora, cos czuje ze bedzie sporo znakow zodiakow panien;-)
Ja sie w swojej kwestii nie wypowiadam, zaczyna mnie przesladowac wizja CC:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Milego dnia i czekam na nastepnego dzidziusia. Acha dzis mam miec wywolanie Aneta 24183;-)
Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Mam cichą nadzieję Kasiu, że to było tylko marudzenie. Jakby nie to, że jedyne miejsce gdzie chciała spać to moje (.)(.) to bym się nawet wyspała, a tak musiałam leżeć w jednej pozycji i cały czas spać czujnie. No cóż dla niej wszystko. Dobrze, że chociaż ona mi troszkę pospała w nocy, bo nad od 5 żadna pozycja nie była dobra, a spać też późno poszła, bo około 24 znalazła sobie extra pozycję.

Teraz zjadła i poszła spać, ale coś po odgłosach słyszę, że to długo nie potrwa. Co się kładę to mała oczka otwiera. Normalnie jakby nie chciałabym spać poszła. Żarty sobie z mamy robi.


Bershka - jak tam Kubuś? Kiedy wracacie do domu. Nie wiem czy pisać tu czy na wrześniówkach :-p. Tak czy siak myślę, że dalej tu zaglądasz :-).
 
Ostatnia edycja:
witam, pojechałam wczoraj na gina postrasznie źle się czułam, spuchnięta na maxa i ze sparalizowaną reką i udami, przyją mnie bez kolejki:tak:
Mała wpasowała się w kanał i uciska bardzo a ze wielki łeb ma to tak czuć będę juz do konca:no::no: rozwarcie na 1,5cm czyli prawie jak nic. ktg na 4.
w poniedziałek mam kolejną wizytę i jak opuchlizna nie przejdzie to we wtorek na oddiał mnie weźmie!! gdybym miała 2-3cm rozwarcia to mrugnął do mnie ze od razu by mi pęcherz przebił w gabinecie:szok::szok::szok:
dostałam tabletki na odwodnienie by mi opuchlizna troszkę zelżała zobaczymy jak to dalej pójdzie.

upał dzis juz się zaczął i na nic nie mam ochoty.
pozdrawiam
 
Witam
Moja mała spryciula to chyba bardzo polubiła spanie z mamą i tatą w łóżku, po karmieniu nocnym o 3.30 położyłam ją do łóżeczka to pospała 2 godzinki i płacz, wziełam ją do łóżka to spała ze mną do 8 rano :tak:Widzę, że niezła z niej kombinatorka rośnie ;-)
Dziewczyny rozpakowywać się bo pozostałe same panny się urodzą (Kasia może jakaś groźba podziała na Miłoszka....)
 
Witam się z rana ja nadal w dwupaku ,ale tak jak pisałam nie zalezy mi już na tym ,ani czy będzie lwem czy panną mam to gdzieś.
Sempe ja też cos spuchnieta jestem na twarzy też strasznie,ale ja mam wizyte we wtorek więc wytrzymam;-)
 
Witam
U mnie tez nic nadal 2w1:zawstydzona/y:
Nawrt mi sie pisac nic nie chce , jestem zla bo jak by mnie wczoraj przyjeli to pewno dzis bym juz urodzila albo nawet wczoraj a tak to sie tylko mecze i wkurzam:crazy:
 
reklama
Paula ale ty jeszcze masz kilka dni do terminu to wkurzanie sobie zostaw na po terminie;-)
Ja sobie na pocieszenie dzis zapodaje frytki, a co bede sobie zalowac jeszcze narazie moge:happy2:
 
Do góry