reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009


Dobre uśmiałam się troszkę,ale pierwszy raz spotykam się z tak twarda sztuką jak Ty (chodzi mi o poród rzecz jasna);-).
No widzisz Sempe nogi zaciskaj Kaśka ma pierwszeństwo:-D
Na prawdę Kaśka bardzo Ci współczuję my tu się za przeproszeniem sr...y a my jeszcze mamy czas do terminu ,a co dopiero Ty ja nie wiem już nie chce gadać.Okna myłaś?
 
reklama
Chogata okna lśnią jak kryształy chyba nigdy takie czyste nie były, mam w planach na jutro pranie dywanu Adze pomogło:eek::eek:
Ja mam wrazenie ze nic mnie juz nie ruszy, jak juz sie w koncu ruszy to chyba wszyscy odetchna z ulga:confused2::confused2:
 
Na pewno tak ja to juz czekam i se tłumacze ,ze jak Ty juz urodzisz to my wszystkie też:-).
Dobra zajrze wieczorem bo muszę tego małego wywieźć :Usanego popołudnia laski:-):-):-)
 
Hej Kochane!
Ja jeszcze z Antkiem w szpitalu - nie dam rady nadrobić co pisałyście. Chciałam tylko napisać do tych co jeszcze czekają na Maleństw - NIE NALEŻY TRACIĆ WIARY! Ja po poniedziałkowej wizycie u gina nawet nie chciałam wchodzić na BB bo siedziałam i płakałam, że już nigdy nie urodzę - a tu proszę akcja się zaczęła :tak:
Poród jeśli można tak o nim powiedzieć był w porównaniu z porodem Anieli - był zajeb.... podejrzewam, że gdybym wiedziała jak duże dziecko rodzę to bym spanikowała - ale nie miałam tej świadomości.
Położna mnie super prowadziła - robiłam co chciałam Antka rodziłam (wypierałam) trochę w kucki, trochę na klęczkach - niemalże sobie w ręce. Generalnie zatopiłam się w bólu - miałam akcję - pod koniec, że już dziękowałam za współpracę i chciałam wyjść ;-) ale jak widać dało radę. Dziewczyny nie bójcie się i spokojnie czekajcie - poród może być fajnym (choć bolesnym) doświadczeniem. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Was proszę o to byście trzymały za nas bo ze względu na Antka wagę po urodzeniu mamy tu pewne jazdy.... no ale to opiszę jak już wreszcie trafię do domu (mam nadzieję, że niebawem).

Buziaki i Trzymajcie się!
 
witam sie.wreszcie mam chwilke zeby popisac z wami:-):tak:hehe prasowanie sie uzbieralo(mama pojechala to teraz sama musze sie tym zajac):tak:
heh widze ze na forum to sie zrobil kacik zdesperowanych ciezarowek;-):-Dktoea chetna to zapraszam do siebie na mycie okien i pranie dywanow-nawet bilet na samolot zamowie w ramach zaplaty hehe;-):-D:-D

widze ze cisza na forum...heh swieze mamy w wirze obowiazkow pewnie:tak:ja juz sie z Amelka utarlam,mamy swoj tryb dnia i jakos idzie z gorki:tak:ale niestety przez ostatnie 2 dni to marudna byla jak nie wiem i prawie nic nie spala w ciagu dnia:eek:moze wyczuwala moje stresy??:confused:
 
Noo drożdżówki Anet wymiatają widziałam i aż mi ślinka pociekła :-p
ja już dziś się biorę trzeci raz za forum i pisanie ale zawsze mi mały przerwie :-p

Byłam dziś na ściągnięciu szwów (5) i czuję się już lepiej, siadam na tyłku, cięcie ładnie się goi, a co do szpitala - nigdy więcej do zamościa... :no: może i na położną fajną przy porodzie trAfiłam ale co do reszty - porażka, olewają człowieka z góry na dół. Czy tak jest wszędzie??
W papierach napisane że zrobili mi badanie piersi, że uczyli przystawiać małego itp.. a nic takiego nie miało miejsca :no: parodia trochę, ale może ja się nie znam i tak jest wszędzie? :eek:
no idę ja spać bo mał śpi a ja ledwo na oczy patrzę, nawet nie myślę o tym kiedy odeśpię ;-)
Trzymajcie się, a właściwie to nietrzymajcie ;-) niech te szkraby nie wystawiają już waszej cierpliwości..... (Kasia!)

 
Ostatnia edycja:
Wpadlam wieczorkiem zajzec....ale widze ze nadal sie wszystkie trzymaja.....ja tez zreszta...he,he....
Okno jedno umylam,bo przez te drozdzowki,to wiecej nie zdazylam....
Aga przepis wkleje na watku kulinarnym.....
 
reklama
Ja tez sie pozegnam juz,bo musze Gosie spac polozyc,powoli chce ja przyzwyczajac wczesniej sie klasc spac,bo jak przyjdzie wrzesien,to masakra bedzie.....he,he....:-D:-D:-D
A jutro rano jade na male zakupki,na targ z meza siorka.....wiec z rana moze mnie nie byc......chyba ze zaczne rodzic,to dam znac....buha,ha.....dobre,co?:-D:-D:-D

DOBRANOC.....!!!!!!
 
Do góry