reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ale fajnie że Motyl ma już córeczkę przy sobie :-)
u mnie nadal cisza, byle nie rodzić jutro :-D niech się dzieje wola Marcela, wyjdzie jak mu się spodoba (byle nie jutro! :-D)
 
reklama
Witam po długiej porzerwie ;) Melduje że nadal jestem w dwupaku ;) Dawno nie pisalam bo dostepu do neta nie mam za bardzo a jak mam to tylko popatrzeć i nawet nie starcZas czasu na napisanie ;) Ale cały czas staram się obserwować forum ;)
 
Meggie,a czemu nie jutro?
Anet, wybrzydzam co? ;-)
wolałabym żeby nie jutro, mój ma pracę wyjazdową a jutro własnie musi jechać dośc daleko i wróci dopiero w nocy, on chce być bardzo przy porodzie i ja też się nastawiłam że rodzimy razem. No ale co ma być to będzie, dam radę jak go nie będzie przecież to i tak ja muszę przeć nie? ;-)
 
Wróciłam od lekarza. Antybiotyk mam Rovamycine i Bioparox:-( Jak nic zatoki:-( Kupiłam też wodę morską do noska taką dla mnie i dzidzi na później.
Idę się położyć i trochę sobie pozdychać. Jak mi się poprawi to się odezwę. Pa!


 
Ostatnia edycja:
Maggie- moj sie posluchal i poczekal na meza, moze Twoj tez bedzie grzeczny:tak:
Kasiu- tyle sie kciukow za Ciebie natrzymalam a ty zamiast na porodowce to po miescie latasz?:angry:;-)mam nadzieje ze maly Mateuszek wyzdrowieje wkrotce
Efe- bardzo Ci wspolczuje bidulko, moze Cie wreszcie gdzies przyjma:-(
Aga- moj czop przezroczysty byl, ze tak to powiem glutowaty i wychodzil z kilka godzin

Mola- ja tez karmie w cyklu dwugodzinnym:tak: teraz maly wlasnie po karmieniu ale zamiast ladnie spac cos mi marudzi i poplakuje jak kotek, ale dopoki na wyzsze rejestry nie wchodzi ze swoim la-ela-la ela to narazie luz:cool2:

wszytkie nierozpakowane dziewczyny- najlepiej zalozyc przenoszenie a bedzie mila niespodzianka:tak:

bardzo sie ciesze z dzidziusia Motylka:-D
 
No nareszcie coś sie ruszyło :-D
a ja to przemyslałam i do poniedziałku nie moge rodzić:-( buuuu
sąsiad który ma się zając pieskiem pojechał właśnie odwieźć rodzinke do polski i wróci po weekendzie :-:)hmm: no ale jak objawy wczoraj dzięki wspaniałej PEŁNI ustały i czuje się dobrze to już przestałam całkiem na poród liczyć:baffled::sorry2:
 
Babeczki powiedzcie mi, jak ja dzisiaj pójde na badanie KTG do położnej, to ona może mi sprawdzić rozwarcie czy raczej chyba nie?

Tam w jej gabinecie jest fotel, na którym np. pobierała mi wymaz do badania...

bo wizyte u swojego gina moge miec dopiero we wtorek, a dzisiaj jakby mi coś wyszło na wykresie to nie wiem czy jakiś mnie przyjmie tak bez kolejki

uuuu brzucho mnie pobolewa, ale tak samo jak ostatnimi dniami i chcialabym wiedziec czy jakies rozwarcie się zrobiło czy dalej nic;-)
 
reklama
hej dziewczyny:-D
nocke mialam super... wspolczuje tym ktore nie pospaly:-D
a teraz mam takie bomba skurcze ze diekuje:wściekła/y:
zwijam sie z bolu jak nie wiem c a czopu ani sladu:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
normalnie mam dosc skurczy... a to wciaz nie porod:no::baffled::baffled::baffled::baffled:
a bol:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Do góry