reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

to się biedna nachodziłaś.
ja to myślałam, że wody mogą sobie się sączyć np. przez 2 dni, a tu trzeba najlepiej tego samego dnia jechać do szpitala. ja to się przygotowuję, że najpierw dostanę skurczy, a wody to mi odejdą dopiero już przy zaawansowanej akcji porodowej (tak przynajmniej miała moja mama)
 
reklama
to się biedna nachodziłaś.
ja to myślałam, że wody mogą sobie się sączyć np. przez 2 dni, a tu trzeba najlepiej tego samego dnia jechać do szpitala. ja to się przygotowuję, że najpierw dostanę skurczy, a wody to mi odejdą dopiero już przy zaawansowanej akcji porodowej (tak przynajmniej miała moja mama)

Gdzie nie czytam artykółów to piszą ,że jak wody odejdą to trzeba zgłosić się do szpitala,bo jak tylko skórcze to trzeba poczekać ,aż staną się regularne i dopiero wtedy.chociaż nieraz życie pisze inne scenariusze:-).
Z tymi wodami jak już odejdą to trzeba sprawdzać bo jak już dziecko odda pierwszą kupę to wody robią się zielone iwtedy już trzeba działać szybko.Moj mały jak już go wyciągali to już zrobił kupe i lekarz mi mówił ,że to już był na prawdę ostatni dzwonek na urodzenie go :sorry:
 
A ja właśnie wróciłam z miasta. Całe przeszłam z mamą. Jakieś 4km zrobiłyśmy hehe. Mam takiego powera,że ho ho.
Zmierzyłam sobie ciśnienie 108x73, a tętno standardowo wysokie 93.
I tak dopiero zauważyłam,że mnie wysadziło w witrynach i szybach sklepów się poodbijałam i niezła ta piła moja...
No Kasia ja powiem Ci tak, w zeszły czwartek zaprorokowałam i urodził się synek znajomej, teraz poskupiam się chwilę i poprorokuję Tobie:)
 
A ja właśnie wróciłam z miasta. Całe przeszłam z mamą. Jakieś 4km zrobiłyśmy hehe. Mam takiego powera,że ho ho.
Zmierzyłam sobie ciśnienie 108x73, a tętno standardowo wysokie 93.
I tak dopiero zauważyłam,że mnie wysadziło w witrynach i szybach sklepów się poodbijałam i niezła ta piła moja...
No Kasia ja powiem Ci tak, w zeszły czwartek zaprorokowałam i urodził się synek znajomej, teraz poskupiam się chwilę i poprorokuję Tobie:)
Kochana jestes, prorokuj, prorokuj:-D
ja tez nie moge na siebie patrzec w witrynach one musza poszerzac bo to niemozliwe zebym ja tak wygladala!!!:eek::eek:
 
hej dziewczynki
ja tez raczej jestem leniwa Malinka:-)
zalozylam ze gulaszowa dzis ugotuje bo na jutro tez bedzie, ale jakos mi slabo to idzie ;-)

widze ze jutro mnosto wizyt, tez mam na 9.20 ale na usg nie licze nawet:no:
zreszta nic sie u mnie nie dzieje, ani wody nie odchodza ani czop, dzidzius sie delikatnie przeciaga i czasami mnie brzuszek na dole pobolewa,
ciekawe jak z ta pelnia 6 sierpnia, czy rzeczywiscie jakis wplyw to bedzie mialo?
ja tam chce rodzic 07 (08/09)- latwo mezowi bedzie zapamietac date ;-)
 
reklama
u mnie dzwonili ze sklepu ,ze wreszcie wózek jest do odebrania .Zaraz jem obiadem i lecę czym prędzej,a potem bedziemy wszyscy pewnie jeździc po chacie jak znam życie:-D:-):-D

Mi tez sie zdaje ,że tak gruba jestem w tych sklepowych witrynach ,że czasami mam doła jak dłużej sie napatrzę :-((((
 
Do góry