reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
cześć kobitki, mnie dziś okropnie ciśnie głowa, serducho kołacze, normalnie jak u starszej pani:baffled: sama nie wiem czy pić kawę czy właśnie nie...

i już pomału zaczynam tęsknić za płaskim brzuszkiem i figurą sprzed ciąży;-)ale będzie fajnie znów ubierać swoje ciuszki:tak:
 
plaskiego brzuszka zaraz po porodzie to chyba nie bedziemy mialy, pewnie z kilka tygodni minie:tak:
no ale zgadzam sie, fajnie bedzie bez brzucha- chodzic bede mogla normalnie, spac jak mi sie podoba i wogole wygoda:tak:

Anadriel- lepiej nie pij kawy jak ci serce kolacze, cisnienie chyba wam w PL skacze bo deli tez narzekala na bol glowy...
 
Mewa, liczę na genetykę - moja mama wskoczyła w swoje ciuchy sprzed ciąży już wychodząc ze szpitala, jedynie brzuszek nie był taki napięty, jak sprzed, a nieco bardziej "skórzasty"; mnie by to styknęło;-)
co do tej kawy to właśnie sama nie wiem, bo cordafen obniża ciśnienie, a jak dodać do tego jeszcze ogólnie niskie, to zaraz padnę na ryjka...
 
A ja czekam na swoja zapiekanke..... barszczyk tez gotowy,.ziemniaczki wstawie pozniej,bo mezus o 16 gdzies bedzie,a Gosia to pewnie nie glodna,bo wstaka po 10 :szok:,a sniadanie to jadla kolo 11,a ona z tych co rano malo jedza....a nadrabia wieczorem :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Anet a z czym zapiekanke robisz? Jakoś mnie ochota naszła :-)
Ja wczoraj powidła śliwkowe robiłam i dziś cały dzień sobie nimi dogadzam a mała szaleje :-) chyba tez jej posmakowały:-)
 
tez czekam na moja gulaszowa Anet bo glodna sie zrobilam:tak:

Andariel - zycze ci zebys jak najszybciej wrocila do formy po porodzie,
ja do szpitala na wyjcie to biore raczej obszerne rzeczy na wszelki wypadek:tak:

i jak tam zaryzykowalas z kawa? w sumie niskie cisnienie tez niedobre jest, juz raz mi sie zdazylo zemdlec z tego powodu
 
Anet a z czym zapiekanke robisz? Jakoś mnie ochota naszła :-)
Ja wczoraj powidła śliwkowe robiłam i dziś cały dzień sobie nimi dogadzam a mała szaleje :-) chyba tez jej posmakowały:-)


Aga,mnie dzis Aneczka zarazila.....a zapiekanka z mieskiem i ziemniaczki w talarki,a na wierzch dalam jeszcze ser zolty....wlasnie palaszuje.....pycha :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry