reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Traszka ,ty sie nie zastanawiaj,tylko jedz do tego szpitala,upewnisz sie ze szystko ok i bedziesz spokojniejsza....
A co do tych zdjec ,no to dobre,dobre.....i co fajne ujecia wyszly?:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja znowu noc do d... brzuszek mnie strasznie bolał i cały czas twardy dobrze że jutro mam umuwiona wizyte na krzywa w szpitalu jej moze nie zrobia bo u lekarza jak byłam to w siusiu cukru juz nie było ale każe sie podlaczyc pod ktg i zbadac bo mam dosc :no: albo w jedna albo w druga bo 3 tygodni to ja tak napewno nie dam rady:-(
 
Hej dziewczyny,
Ja znowu noc do d... brzuszek mnie strasznie bolał i cały czas twardy dobrze że jutro mam umuwiona wizyte na krzywa w szpitalu jej moze nie zrobia bo u lekarza jak byłam to w siusiu cukru juz nie było ale każe sie podlaczyc pod ktg i zbadac bo mam dosc :no: albo w jedna albo w druga bo 3 tygodni to ja tak napewno nie dam rady:-(
Aniaso pociesz sie ja juz sie tak męczę od poczatku lipca, też już nie mam sił :baffled:
 
No jestes Agusia w koncu juz zaczynalam sie martwic:tak:
Widze ze na forum zapanowal ostatnio nastroj biadolenia;-)Czekajcie jak bedziemy sie terminowac to dopiero bedzie impreza.
 
witam się wtorkowo z uśmiechem na twarzy.

właśnie jem loda, pomimo mojej diety, ale nie mogłam się powstrzymać i mam mały kawałeczek ;-)
dawno już tu nie zaglądałam, więc muszę nadrobić zaległości ...
 
Ja wiem że dla synka lepiej zeby jeszcze z tydzien chociaz posiedzial, ale poprostu sie martwie tymi nocnymi bolami :-( probowałam je dzisiaj jakoś policzyć i nie umiem :-:)no: jeden duzy, miesiaczkowy i juz drugi raz chcialam meza budzic ze jedziemy do szpitala i drugi raz w tym momencie udalo mi sie zasnac:baffled:
 
reklama
Dzień Dobry:-)
Mi dziś synek dał pospać. Chyba zmęczony był po wczorajszej wizycie...
Mnie wczoraj też łapały jakies skurcze. Ostatnio w szpitalu jak dostałam jakiś nieregularnych to lekarz mnie zbadał i powiedział, że jak się uregulują to moge rodzić bo dziecko duże i zdrowe. Tak się zestresowałam, że aż skurcze przeszły i spać poszłam.
Teraz cierpliwie czekam do terminu, a jak się nie urodzi 11 to mam iśc do szpitala. A jutro lecę na KTG i badania porobić bo coś ostatnio CRP za wysokie mam a wymaz nic nie wykrył.

A na obiadek mam dzisiaj ziemniaczki, rybkę i fasolkę szparagową.
Miłego dzionka:)
 
Do góry