reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam,
Pytałyście wczoraj o Gosie72, jest już w domku z synkiem... Jak na razie nie ma czasu zajrzeć do nas, ale się postara. U niej wszystko ok, karmi, przewija znów karmi i tak w kółko... więcej napisze jak wpadnie do nas :)
 
reklama
Witam niedzielnie i nadal w dwupaku choć mysle że to już niedługo bo bóle mam straszne... :baffled: o 4 nad ranem obudził mnie wielki ból ale postanowiłam poczekac, teraz boli ale ciut mniej, zobacze czy sie rozkręci...:szok:

Miłej niedzieli brzuchatki ;-)

Fajnie że Gosia już w domku ;-):-D
 
Jeszcze pospałam a teraz idę do kościoła. Ale miło że Gosia juz w domu, mam nadzieje że szybko sie odezwie i wklei troche zdjeć.
Kasia, ja bym się cieszyła jakby mój tak zaczął składać mi życzenia co miesiąc, a jeszcze jakby z prezantem przychodził...
Zmykam.
 
Witam się niedzielnie, oczywiście 2w1.

Super że Gosia już w domu z syneczkiem. Czemay na wieści od Niej :tak:

Mika trzymam kciuki za Ciebie, jeśli nie ja to może chociaż ty się rozpakujesz :-) Życzę rozwoju akcji.

Swoją drogą to nie rozumiem jak długo można chodzić z szyjką co ma pół centymetra długości :-( Gin dawał mi 2 dni, hehe niezłe żarty. Wczoraj byłam z M na zakupach,trochę połaziłam, myślałam że się coś ruszy a tu nic. Chyba zacznę męża molestować ;-), chociaż on się nie daje bo się boi :-(
 
Joan nie chcialabym cie martwic ale ja z takim rozwarciem, szyjka zgladzona chodzilam miesiac:baffled:Choc mam nadzieje ze u ciebie pojdzie o wiele szybciej
Mika czyzbys byla nastepna w kolejce??Czekamy??
 
Kasiu rozwarcia to ja mam 2,5 cm, przynajmniej tyle było w środę, pół centymetra to jest długość szyjki, gin chyba na postawie tej długości stwierdził że szybko urodzę, co do rozwarcia to wiem, że z takim to można miesiąc chodzić.
 
Wiem Joan ja pisze ze ja chodzilam bez szyjki prawie miesiac byla calkowicie zgladzona i rozwarcie mialam 2 cm a akcji nie bylo. Ale ja przechodzilam terminy wiec ty napewno urodzisz szybciej
 
Normalnie, to bym napisała, czekać przepisowo do sierpnia, ale przy tej wariackiej pogodzie, to jak najszybciej, byle donoszone.
 
reklama
Kasiu, trochę zakręciłam, przepraszam. Z tym przechodzeniem terminu to różnie u mnie może być bo juz nie wierzę w to, że niby tak szybko mam urodzić. Najgorzej wkurza mnie podejście lekarza:wściekła/y:, coś palnie, człowiek się nastawi, a przecież można powiedzieć, że wszystko wskazuje na szybszy poród ale proszę mieć na uwadze, że może to jeszcze potrwać np. tydzień. Tym bardziej jak ktoś ma rodzić pierwszy raz. :wściekła/y: Jestem ciekawa jaką będzie miął minę jak zadzwonię we wtorek i powiem, że jeszcze nie urodziłam i musi mi wystawić dalej zwolnieni :-)
 
Do góry