reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam sie wieczorkiem :tak:
No to po koleji: ;-)

Witam wszystkie nowe sierpnióweczki:tak:
Rubi najlepsze życzenia dla Jasia,
Azorek jestem z Ciebie dumna, mam nadzieje ze tez bede miala w sobie tyle samozaparcia:sorry:
Kasia ma racje jeszcze chyba Aniu za wczesnie?
 
TEZ BYM WOLALA ZEBY MOJA KSIEZNICZKA JESZCZE POCZEKALA :baffled:, NO ALE TO RACZEJ BEDZIE ZALEZALO OD NIEJ :sorry: KIEDY POJAWI SIE PO TEJ STRONIE BRZUSZKA

skupiłam się na odczytywaniu informacji małym druczkiem pod suwakiem (nie chce mi się powiększyć), a nie zauważyłam że to 8 kwadracik;-)
no tak dopiero jutro bedzie dziewiaty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale czop podobno moze odejść w dniu porodu jak i 2-3 tygodnie przed:-p kurcze dlaczego to wszystko nie jest jasno powyznaczane tylko trzeba siedziec jak na szpilkach:eek::-)

no ale i tak, to jakie dziwy się teraz z naszymi ciałami dzieją to szok i cud natury!:laugh2:
 
witam dziewczyny wieczorowa pora:-)
moj mnie dzis zawiozl i posiedzielismy w pubie nad kanalem, narzekalam mu caly tydzien ze jestem zamknieta tylko w 4ech scianach wiec sie poczul
tak ze nawet nie gotowalam:tak:
widze ze Mola juz w domu- to dobrze:tak:
Azorek- ciesze sie ze pierwsza walka z zatorem wygrana:tak:
Ania - Anglia - czyzbys ty kobieto nastepna do porodu byla? trzymam kciuki w razie czego
no i mam nadzeje ze u Ciebie paciorkowca brak, bo wlasnie sie naczytalam o niebezpieczenstwie (rubi - dzieki za linka) dla dzidzi i sie zalamalam, bo w tym kraju nawet prywatnie badan nie moge zrobic na zyczenie, polozna pewnie nie widzi potrzeby zeby wymaz zrobic jak znam zycie, a przeciez nie bede antybiotykow na wlasna reke brac!chyba sie bede modlic o cc w tej sytuacji
:zawstydzona/y:
 
dzieki laseczki za cieple slowa:tak:teraz mi sie latwo mowi ale ja na serio ryczlam jak niemowle i ciagle gadalam ze wyrodna matka jestem-urodzic bez pomocy chirurga ne moglam a teraz to nawet dziecku nie moge dac jedzonka-taka niedobra matka ze mnie:zawstydzona/y::-( ale po paru godzinach placzu zaparlam sie i sie wscieklam sama na siebie ze wogole takie pierdoly mi do glowy przychodza:tak::no:jakos sie wkoncu dzidzia urodzila-z pomoca czy bez to roznicy nie ma bo matka natura bywa zlosliwa a na nia nie mamy wplywu niestety.wiec sie wscieklam opieprzylam sie w myslach i z bolem sie za siebie wzielam ale poswiecenie sie oplaca.moja niunia wlasnie sie sama przebudzila-znaczy ze zoltaczka mija powoli:-):tak::rofl2: wiec mam piekna nagrode za te moje bole i cierpienia:-Dale przyznam ze panika byla:zawstydzona/y: jutro dolacze kolejne fotki i te co wlasnie zrobilam jak mala wsadzilismy w limuzyne hehe a co jak zdrowieje to niech ma troche luksusu i pojezdzi troche po domku:-D:-D:-D:-D
papatki i sie odezwe niebawem..jeszcze raz dzieki dziewczyny za wsparcie:yes:
 
A ja znowu spać nie mogę. Męczyłam się w łózku więc wstałam i siadłam do kompa. Całe szczęście Młody pojechał na wakacje, to odeśpię w dzień. A teraz sobie poczytam, nadrobię zaległości, a co:-D
 
A ja znowu spać nie mogę. Męczyłam się w łózku więc wstałam i siadłam do kompa. Całe szczęście Młody pojechał na wakacje, to odeśpię w dzień. A teraz sobie poczytam, nadrobię zaległości, a co:-D
Witaj w klubie, ja tak mialam wczoraj, a dzisiaj - wlasnie jakies 20 min temu wrocilismy od znajomych z grilla i pokerka :-D
 
reklama
Teraz to już wszystkie śpią, a ja dalej nie.


Nadal nie śpię. Buszuję po allegro :-D. A teraz idę coś zjeść.


Ciekawe, która pierwsza do mnie dołączy :-)


jest 6:44. Może się jednak położę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry