reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hmmm co do tego odciagacza pokarmu ze zdjecia to powiem wam ze ja go stosowalam przy moich dziewczynach( daaaawno to bylo) ale bylam super zadowolona:):):):)
teraz mam odciagacz aventa reczny:) no ale postep poszedl:)

hmmm a mnie odchodzi brazowy sluz:)i sie tak zastanawiam.....bo wlasciwie jak wychodzilam ze szpitala wczoraj to wogole nie krwawilam juz.....a dzis od rana idzie brazowy.....dosc obfity.....ech....no ale nic mnie nie boli......
kurcze czuje sie jak pierworodka po tylu latach przerwy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam nowe sierpnióweczki :)

No i jednak byłam na baseniku, było super :)
Teraz gorzej, bo ledwo żyję, a tylko nóżki moczyłam i w cieniu leżałam z książką...

Idę się glebnać do łóżka. Dobranoc :)

Azorek super, ze już lepiej.
 
hmmm co do tego odciagacza pokarmu ze zdjecia to powiem wam ze ja go stosowalam przy moich dziewczynach( daaaawno to bylo) ale bylam super zadowolona:):):):)
teraz mam odciagacz aventa reczny:) no ale postep poszedl:)

hmmm a mnie odchodzi brazowy sluz:)i sie tak zastanawiam.....bo wlasciwie jak wychodzilam ze szpitala wczoraj to wogole nie krwawilam juz.....a dzis od rana idzie brazowy.....dosc obfity.....ech....no ale nic mnie nie boli......
kurcze czuje sie jak pierworodka po tylu latach przerwy:)


no ja tego karmienia to chyba najbardziej sie boje i tej obsługi laktatorów i że położnym bede musiała cycorki pokazywac i mi będa miętolić

to ten śluz to moze czop właśnie- bo moze miec zabarwienie tez takie podobno...ale ja pierworódka to nie wiem...:baffled:
 
Ostatnia edycja:
ja się witam na chwilkę.
Zyczenia dla małych solenizantów
Azorek gratolacje, jak będę mieć problem z laktacją to uderzę do ciebie,
Aga irlandia, może faktycznie to juz tuż tuż.
Paula04, nie wiem czy mnie któraś nie prześcignie. Dzisiaj w szpitalu pani doktor zapytała się czy jak zacznie mi się wcześniej akcja porodowa to czy chcę rodzić naturalnie. Nie jestem gotowa na take akcję, ale może i tak byc że mała wcześniej zechce wychodzić. Zamawiam skurcze na 2 godziny przed cc, nie wcześniej.
 
no ja tego karmienia to chyba najbardziej sie boje i tej obsługi laktatorów i że położnym bede musiała cycorki pokazywac i mi będa miętolić

Powiem ci że u mnie niestety nikt do miętoszenia się nie kwapił, nikt mnie nie spytał czy ok i nie zaproponował żeby pomóc...a szkoda ...bo w sumie karmiłam z powodzeniem 11 miesięcy ale początki były trudne i bez zapalenia się nie obyło a moło być pewnie trochę łatwiej...
 
Zalozylam nowy watek ale czarna magia dla mnie jest ze moj post ukazuje sie jako ostatni:eek:Zlosliwosc rzeczy martwych dalam sobie na spokoj. Tu napisze ze poprzenosilam posty z fotkami naszych maluchow na nowy watek zeby sie nie pogubily. Zapraszam do wklejania tam zdjec naszych dzieciaczkow to bedziemy mogly sobie czesciej je poogladac. Przy naszym tempie pisania zdjecia po prostu utona:tak:Oczywiscie osoby majace dostep do T zapraszam ze zdjeciami i tam. Oczywiscie w przyszlosci.

Acha i jak juz dzieci sie porodza na spokojnie bedzie ktoras mama juz w domku zapraszam do przeslania zdjecia maluszka do Deli zeby mogla ruszyc stronka z naszymi maluszkami:-)

Miranda ty i tak juz masz malo czasu. Naciesz sie ostatnimi dniami ciazy. Juz niedlugo bedziesz miec Jagodke w ramionach:-D:-D:-D

To ja juz sie pozegnam na dzis dobranoc brzuchatki i jak ktoras ma ochote sie rozpakowac i ma juz pozwolenie od gina to zapraszam bo inaczej niedziela bedzie nudna;-)
 
WITAM SIE WIECZORKIEM
PRZEDWCZORAJ PISALAM ZE PRZY PIERWSZEJ CIAZY NIEZAUWAZYLAM ZEBY MI JAKIS CZOP ODCHODZIL , A TU PROSZE WCZORAJ SIE ZACZELO I UMNIE , NAJPIERW ZAUWAZYLAM TROCHE TEGO " CZOPA ":baffled: I MIALAM WCZORAJ 2 RAZY SKURCZ I RAZ DZISIAJ :baffled:, A BRZUCH TO CO CHWILE MI TRWARDNIEJE , KROCZE OD KILKU DNI BOLI . WIZYTE U POLOZNEJ MAM NA PIATEK TO ZOBACZYMY , ALE MOJ M MOWI ZE NIEWYTRZYMAM DO PIATKU :baffled: . A TERAZ IDE SOBIE ZAPARZYC MELISKE BO NIEMOGE SPAC PO NOCACH :no: , TYLE DOBRZE ZE MOJA CORA MA WKONCU WAKACJE OD PIATKU , TO JUZ NIEMUSZE ODWOZIC JA DO SZKOLY :tak:
TO DOBRANOC I OBYSCIE DOBRZE SPALY :tak::-)
 
reklama
Andariel no chyba nie pora bo jak widac to chyba 8 msc jeszcze u Ani. Ale dziewczyna widac ze spokojem podchodzi:eek:
Mialam isc spac ale obawiam sie ze i tak nie zasne:baffled:
 
Do góry