reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Hej!!!
Ja wczoraj myslałam że się rozpuszcze w autobusie a jutro czeka mnie to samo:dry:
Wyniki w miare są ok-robiłam wczoraj morfologie.A jutro mam wizyte na 14 i pewnie wejde jak zawsze dwie godziny później - bo takie tam kolejki-niby prywatnie ale wszystkie babki w ciązy i długo siedzą w gabinecie....
 
Cześć dziewczyny :)

Ja o porodzie nie myślę wiem, że będzie boleć, ale przejdzie później więc luzik. Najważniejsze, że mój ze mną będzie :).
A kiedy urodzę to zależy od Małej więc się nie nastawiam na żaden termin :). Sama mamie zrobiłam niespodziankę i wyszłam przed czasem to zobaczę co moja córeczka wymyśli :).

U mnie duchota i ledwo żyje ...
Rano robiłam badania, a jutro wizyta :)


No i jeszcze padło GG wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Aneczki jeszcze nie było, ciekawe co u niej.

Aneczka nadal w dwupaku i czuje się dobrze :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bożeee płynie ze mnie...
No gg padło jak ja byłam w trakcie ważnej rozmowy wrrr...:wściekła/y:
Dobrze, że z Aneczką ok.

Ło matko Mika ty zobacz który ty kwadracik masz:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry