reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Basiu a tobie to radzę patrzeć na termin z usg. I to najlepiej tego między 1 a 14 tyg. jak miałaś badaną przyzierność karkową. Wydaje mi się, że te usg jest najdokładniejsze.

Miranda ja wierzę, że wszystko będzie dobrze. Jesteś mądrzejsza od tych wszystkich położnych angielskich. I ufaj swojemu instynktowi. Twój organizm ci powie co masz robić.
 
Czesc dziewczyny:-(
ech... nawet nie mialam jak do was zajrzec. Tyle na glowce mam zmartwien:-(
Coraz blizej do porodu, a ja musze tzn chce zmienic szpital. W tym co chcialam rodzic byly straszne przypadki i nie chcialabym, zeby tez ze mna tak postepowano.
Poza tym bylym tez zdecydowana na zmiane ginekologa, ale tez nic z tego nie wyszlo i teraz rycze jak bobr:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Miranda nie denerwuj sie kochana bo stres tez podnosi cukier i nie martw sie na zapas zobaczysz wszystko bedzie dobrze
Jak bym mogla to bym ci dala ten pasek albo zmierzyla ten cukier
Mirinda i mam nadzieje ze pamietasz ze cukier mierzymy 2 godziny po jedzeniu Ja przerabiam tez wysokie cukry:-(
 
Miranda kochana mojemu synowi tez kiedys w moczu wyszedl ja cala spanikowana juz wymyslalam rozne scenariusze podczas gdy we krwi wyszedl w porzadku. Nie denerwuje sie tak i szybciutko ze krwi glukometrem. Buziam i lece dalej, chwile kuzynka malego na spacer wziela
 
Miranda nie denerwuj sie kochana bo stres tez podnosi cukier i nie martw sie na zapas zobaczysz wszystko bedzie dobrze
Jak bym mogla to bym ci dala ten pasek albo zmierzyla ten cukier
Mirinda i mam nadzieje ze pamietasz ze cukier mierzymy 2 godziny po jedzeniu Ja przerabiam tez wysokie cukry:-(
Wiem że przerabiasz bo czytałam wcześniej:blink:. Z tego co poczytałam na słodkich mamach to pod koniec ciąży cukier powinien spadać a nie rosnąć, więc jestem zdziwiona że mi pokazał się w moczu. Ale sprawdzę jeszcze raz na pasku w moczu za dwie godziny i jak dalej zabarwi to pójde do apteki. Mieszkam w takim zadu...iu że nie można dokupic pasków do glukometra. Mogłam kupic na zakupach w duzym mieście, ale stwierdziłam że nie ma sensu skoro lekarz stwierdził że nie będę juz mnieć cukrzycy. Test z 34 tygodnia wyszedł perfekcyjny. Pewnie bym się nie denerwowała gdyby nie to że mój synek umarł przez moją niewykrytą cukrzycę. Paski u Położnej nie pokazywały cukru ani trochę, a testów z obciązeniem tutaj normalnie sie nie robi. Po sekcji lekarz powiedział że mały miał makrosomię i niewydolnośc serca, a ja po porodzie miałam bardzo wysoki cukier. Połozna powiedziała że musiałam mieć cukrzycę juz całkiem pod koniec ciaży. Nie wiem co myśleć. Pod koniec cukier się zmniejsza a nie podnosi, i paski w moczu nie pokazały, a połozna twierdziła że pod koniec ciąży dostałam...
Mój lekarz w klinice, diabetolog powiedział że juz nie dostanę cukrzycy. Nie wiem komu wierzyć.
 
reklama
Do góry