reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam sie i ja w ten upalny lipiec....;-)
U mnie tez juz duchota za oknem......Gosia jeszcze spi....ale coprawda wczoraj poszla pozno spac,no i w nocy tak kolo 2 ( juz ktoras z kolei) budzi mi sie i nie moze spac,marudzi strasznie,nie wiem czy to przez ta duchote,czy co....a okna wszystkie pootwierane....i dalej duszno :szok:
Ja juz po sniadanku,teraz kawusie pije....:-D

14 listopad 2008 a cio?

Efe to tylko troszke wczesniej ode mnie,bo ja mialam 17 listopada 2008r.....:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja tez miałam17listopada:-)
tak tylko sobie patrze bo mi z okresu wychodzi 24sierpien a z usg 18sierpień, dedykuje skąd te różnice i mętlik sobie w głowie wprowadzam:tak:
 
A już ci piszę... Mi termin z okresu wychodzi na 21 sierpień, jednak podczas pierwszych usg wyszło, że ciąża jest młodsza, to dlatego, że miałam cykle po 30 dni a nie standardowe 28. I chyba na 3 pierwszych usg wychodził termin 25-26 sierpień i tego się trzymam.
Choć ostatnio na usg miałam termin między 21 sierpnia a 6 września:szok: A wrzesień jakoś mi nie przypadł do gustu :sorry2:
 
chyba ten skwar mi na głowe upada:-) pewnie ze to zalezy jeszcze jak długie bywały cykle! czasami zachowuję się jak pierworódka hihih a to niestety jestem wieloródka!!!!
dzięki za odpowiedz:-D
 
Daria ale też się zastanowiłam że u ciebie jest na odwrót. Masz późniejszy termin porodu z @ niż z usg. Dokładnie na odwrót ode mnie.
 
Hej laski:tak:

Pogoda mnie lekko przeraza:szok:

Mika 9 kwadracik mamy :D

Czy to znaczy ze ja powinnam wczesniej urodzic skoro mialam zwykle cykle 27 dni a czasem 26??
 
reklama
Mola to zalezy....moja ciotka tez miala krotkie cykle 21-22 dni i obie cory urodzila przed czasem az 3 tygodnie....wiec sama nie wiem czy to od cykli zalezy,czy od czego.....:baffled:
 
Do góry