reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć dziewczyny :)
u mnie pogoda do tyłka, w nocy burze, rano na kilka minut wyszło słonko a teraz zn ow burza i leje :(( a chciałam w końcu rzeczy dla maleństwa wyprać ale w taką pogodę będą wolno schły i jakoś mi się to nie widzi :-(
a wczoraj dokupiliśmy z M. śpiochów bodziaków i innych takich, już się nie martwię że zabraknie :)
 
Dzisiaj jakos nie mam sily na nic:-( Mialam kilka ciuszkow przeprac i poscielke, ale nie wiem czy dam rade:sorry2:
Jejku.. dobrze, ze mi nozki nie puchna:-)
Mam tu miche pelna owocow.. kawalki ananasa, brzoskwin, bananow i jablek...
Ma ktos ochote???;-)
 
Dzień dobry laski!
Ja dziś znowu przegięłam ze spaniem (10h).:szok:
Pogoda za oknem piękna - niebo błękitne, zero chmur i słonko radośnie świeci.
Też się właśnie zastanawiam jak uczcić Dzień Ojca i mojemu nieślubnemu niespodziankę zrobić.:confused:

Ps. I donoszę że pościeli i innym ciuszkom nic się w praniu nie stało:)))
 
dzień doberek!

jaki ładny dzień! słońce świeci, ptaszki śpiewają za oknem... zanosi się na to, że będzie ciepło, ale nie za gorąco...

spanie faktycznie jest coraz trudniejsze, ale jakoś jeszcze daję radę z pomocą 5 poduszek i jaśków (no i mojego wielkiego rogala...) układam sobei takie gniazdko pod brzuch, jak się kładę na boku, żeby ciężarem nie ciągnął, bo to boli... może też spróbujcie? mały jasiek od strony piersi, mały od dołu brzucha, tak, żeby najbardzziej wystająca część brzucha była w "dołku", potem jeszcze dodatkowa poduszka między kolana i trochę większa poduszka pod rękę (podpieram ramię), na wysokości piersi, wtedy nie skręcamy kręgosłupa. No i oczywiście poduszka z tyłu pod plecy, dla oparcia...
to tylko mój sposób, doszłam do niego metodą prób i błędów... może wam też pomoże..

a zaraz biegnę na pedicur, przy okazji pomasują mi stopy :-D:-D cudownie!
 
ech... nie znam dnia ostatniej misiaczki i nie znam tym samym dokladnej daty do narodzin. Niby miedzy 7 a 18 sierpnia. Lekarz w polsce mysli ze bedzie to 2 sierpnia. A ja mam przeczucie, ze bedzie ze jakos koniec lipca albo samiutki poczatek sierpnia:-( boszzzzz.... ze tez nie zapisalam daty ostatniej miesiaczki... :wściekła/y:glupa.. glupia.. glupia...
 
o matko....gosia ......ale zes sie musiala naprodukowac zeby odpowiednie ulozenie poduszek dostosowac::):)
ja tam nie mam problemow jakis specjalnych ze spaniem:) mam tylko zwyklego jaska miedzy nogami bo tak troche niby lepiej ale ogolnie zaden problem:)przekrecam sie z boku na bok zupelnie normalnie:)i wstaje rowniez:)
 
reklama
dzień dobry:-)
u mnie pogoda też słoneczna się robi ale mnie coś gardełko piecze:wściekła/y::baffled:
wyspałam się dziś ale jakoś przypływu energii nie czuję:baffled:
:happy2:
 
Do góry