reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć Dziewczyny,
ja miałam koszmarna noc - bolał mnie brzuch i był mocno twardy. Mam takie miejsce na brzuchu po lewej stronie lekko nad pępkiem, które boli mnie cały czas - nawet gadałam z położną powiedziała, że może tak być... ale baardzo niespokojnie spałam - nie mam już wygodnej pozycji do spania... to oczekiwanie na sierpień mnie wykańcza.
 
Mju, pociesz sie, że nie jestes sama, ja pół nocy nie spałam, nie ma wygodnej pozycji :baffled: ale musimy jakoś wytrwać ta ostatnią prostą do mety :-D
 
Ja dzisiaj pierwszą nac miałam cięzką, zaczynam czuc dolegliwości ciażowe. Ale to dopiero zaczynam.
Miłego dnia, trzeba do pracy. Napisze wieczorkiem co po wizycie. Pewnie dostane juz date cc.
 
Ja już też zaczynam odczuwac dolegliwości ciążowe,zasnęłam o 2 w nocy przebudziłam się o 4 i wstałam o 7 .Biodra mnie bolą od leżenia na nich ,żebra też mnie bolą bo mała wierci nózkami pod nimi i nawet szybko rozmawiać nie mogę bo zadyszka murowana a do tego wejście na 4 piętro bez windy koszmar.A dziś sniło mi się ,że urodziłam koło10 września:angry::angry::angry:
 
A dzien dobry! U mnie pogoda fajniutka, co prawda slonka nie ma, ale co wazniejsze nie ma tez chmur, wiec na deszcz sie nie zapowiada.
Wczoraj zamowilam w aptece cherbate z lisci malin i olejek do masazu krocza...
Mam do was pytanko, czy mialyscie jakies plyny do podmywania sie po porodzie?? Prosze napiszcie mi, bo pakuje powolutku od kilku dni torbe do szpitala....
 
i ja sie witam.spalam nie najgorzej ale jakos sie tak kocem popodkladalam ze wstalam polamana i brzuszek mnie dzisiaj mocno ciagnie i troche boli:-( ale zobie sobie kapiel to powinno troche pomoc:tak: milego dzionka wam zycze mamusie
 
reklama
Do góry