reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja wpadłam na chwilke, i powiedziec dobranoc
od dwoch godzin leze brzuch mnie pobolewa jak na okres troche, ale juz nie jest taki spiety, wezme druga nospe na noc i moze zasne. W dodatku na kosci ogonowej zrobilo mi sie jakies czerwone paskudztwo i piecze, cos jakby wysypka/ pokrzywka? nie wiem z czego :-:)-:)-(
Eh moze jutro bedzie lepszy dzien
Do jutra sieprniowki, spokojnej nocy dla Was
 
Dobranoc brzuchatki. Tez bym spac juz poszla ale czekam na koniec licytacji, kto wymyslil koniec o 22.30:eek::eek::eek:No nic przemecze sie jeszcze chwile.
Piwonia szkoda ze nie pojechalas, ale jesli sie zle czulas to sie nie dziwie. Mam nadzieje ze do jutra ci przejdzie.
Mnie cos maly na pecherz uciska i co chwila siusiu latam:baffled::baffled:
Maggie a ty moze sie truskawkami przezarlas i uczulenie dostalas, tak juz ogolnikowo ja o tych truskawkach bo ja w tym roku jeszcze nie jadlam:baffled::baffled:Jestem uziemiona w domu a na tej przekletej wiosze nawet owocow w sklepie nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kaśka w takim razie zjadłam ogromną porcję truskawek za Wasze zdrówko :-D Mąż kupił cały koszyczek. A były poporstu piękne. Z całego koszyczka wyrzuciłam 1 truskawkę:confused2: Na obiad makaron z truskawkami, na deser truskawki, na kolacje koktajl truskawkowy. Jak mnie nie uczuli jutrobędę jadła dalej :-D
 
a mi jakoś ciężko się przestawić na chodzenie spać wcześniej... wiem, że źle robię i że powinnam kłaść się najpóźniej o 23, ale nie mogę i tyle;
a truskawek mam na dziś dość, zjadłam chyba z 1,5 kg...
jakby ktoś tu jeszcze zajrzał, to mówię: dobranoc:tak:
 
a mi jakoś ciężko się przestawić na chodzenie spać wcześniej... wiem, że źle robię i że powinnam kłaść się najpóźniej o 23, ale nie mogę i tyle;
a truskawek mam na dziś dość, zjadłam chyba z 1,5 kg...
jakby ktoś tu jeszcze zajrzał, to mówię: dobranoc:tak:
Ja tez nie moge sie przestawic na chodzenie wczesniej spac. Zasypiam kolo 2 a wstaje miedzy 9 a 10. Ale nie martw sie, dzieciaczki nas naprostuja i to szybko:confused2:
 
reklama
Witam w niedzielny poranek:-)
Nie zdążyłam czytać na bieżąco co u nas słychać ale w tym tygodniu był u mnie mój chrześniak i jest tak absorbujący :szok: że nie miałam za wiele czasu. Powiem wam,że podziwiam wszystkie mamy które mają małe dzieci, są w stanie wszystko ogarnąć i być na bieżąco na forum :tak::eek::tak:. Dziewczyny jak Wy to robicie? Ja nie mam zielonego pojęcia.....:no:
 
Do góry