reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Skonczylam sprzatac,ledwo co, brzuszek mi stwardniał i zaczął pobolewać :-( troche ide poleżakować ehh
ale przynajmniej słonko wyszło i nie zapowiada sie zeby dzis juz padało to moze wieczorem na jakies male zkaupy sie wybiore bo owoce mi sie skonczyly :-(
 
reklama
ja sie obkupilam na targu w owoce na caly tydzien;-)
truskaweczki pyszne ale dzisiaj jestem czeresniowym potworem, objadalm sie i teraz mnie zoladek boli:confused2:
maz mi sie przydal tylko do noszenia zakupow owocowych bo w sklepie z ubrankami dla dziecka strasznie kaprysil, wzilelam tylko 3 komplety na 56 cm,tak do szpitala zeby miec, sama nie wiem czy dobre beda...

Childrens Clothing at Adams Kids: boys, girls and baby clothing

i skarpetki malutkie:tak:
wiecej z nim nie ide na zakupy!
 
oj to szkoda że chłop się nie przydał na zakupach:/
ale dostawa owoców to i mi by się przydała właśnie zjadłam ostatnie truskawki:(
 
ano Aneczka, szkoda...
trudno sama bede chodzic na zakupy ubrankowe- sama to przyjemnosc dla mnie:tak:
a widzialam dzis buciki na 0-3 miesiace, ale takie butki to dla wygladu chyba tylko, no bo po co takiemu maluszkowi buciki??

mialam isc na krotki spacer bo pogoda srodziemnomorska dzis, ale brzuch mnie boli chyba z przejedzenia owocowego, ide sie polozyc - moze przejdzie...
 
a widzialam dzis buciki na 0-3 miesiace, ale takie butki to dla wygladu chyba tylko, no bo po co takiemu maluszkowi buciki??

No butki tylko dla wyglądu, ale ja kupiłam małej sandałki do sukieneczki 0-3 do się nie mogłam oprzeć, a tatuś jej kupił adidaski 3-6 :-)

Truskawek też już u mnie nie ma zjadłam wszystkie :-p
 
ja wyslalam wlasnie mezula do sklepu po smietanke i zaraz spałaszuje truskawki, ktore kupiłam z przeznaczeniem na niedzielny podwieczorek ... :sorry2::rofl:
 
ja sie juz pozegnam;-)
cos mnie dzis skurcze dopadly :eek::no:, wiec uciekam do lozka, bo jak mnie P. zobaczy przy kompie to bedzie łomot :szok::laugh2:
dobrej nocki brzuszki;-)
 
reklama
Do góry