reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam, bo chyba dzis jeszcze nic nie pisalam:-D
Mnie tez sie ostatnio brzuszek czesciej spina niestety i musze troche wiecej odpoczywac, no i wrocilam do magnezu.
Pogoda do kitu z rana chwila slonko a teraz pranie zamiast sie suszyc to namaka od deszczu bo co chwila popaduje:baffled::baffled:Klamczuchy w tej telewizji od poniedzialku obiecywali slonce a juz dzis przeinaczyli ze bedzie padac. Nie zebym tesknila za upalem ale troche cieplej by sie moglo zrobic bo oszaleje zamknieta sama w domu.
Maly spi a ja sie nudze chwilowo i cos wlasnie znow mnie skurczyki biora a lekarz dopiero 8ego. No ale tak wlasciwie w poprzedniej tej tak kolo 7ego miesiaca zaczely mnie lapac wiec pewnie i tym razem to nic groznego.
Jak sie obudzi maly to dokoncze obiadzik, wzielo mnie na kalafiorek:-D:-DMniam z bulka tarta uwielbiam, juz sie nie moge doczekac tych wielkich glow kalafiora wtedy bede sie nim obzerac do bolu.
No coz milego dnia mimo pogody, cisza tu dzis wszystkie pewnie z mezami. Niestety ja jeszcze musze troche poczekac, jakis miesiac wtedy moze wroci na troche.
Ja tez sie nudze. Oczywiscie jest mnostwo rzeczy ktore powinnam robic ale mam lenia.
Wczoraj lalo mocno u mnie i byla burza wiec dzis przeszlo do
Ciebie na drugi kraniec Polski:baffled:
 
reklama
Jest jakis czas okreslony kiedy powinny mi sie zaczac skurcze przepowiadajace czy nie musza sie pojawic? Z tego co czytam to wiekszosc z Was ma rozne dolegliwosci a ja nic:baffled:
 
Kurcze Mola tylko ze u nas az tak nie leje tylko smarka co chwile i wkurza mnie bo bym na spacer poszla a tak nic z tego:baffled::baffled:
 
Kurcze Mola tylko ze u nas az tak nie leje tylko smarka co chwile i wkurza mnie bo bym na spacer poszla a tak nic z tego:baffled::baffled:
U nas lalo strasznie wczoraj a dzisiaj taki wstretny kapusniaczek i slonca zero. Lepiej nie idz na spacer bo jak Was zlapie porzadny deszcze po drodze to maly sie jeszcze przeziebi:baffled:
 
Jest jakis czas okreslony kiedy powinny mi sie zaczac skurcze przepowiadajace czy nie musza sie pojawic? Z tego co czytam to wiekszosc z Was ma rozne dolegliwosci a ja nic:baffled:
Nie ma okreslonego czasu ale pojawia sie predzej czy pozniej, bo macica musi cwiczyc do porodu. Ciesz sie z tego ze ci nic nie dolega, oby jak najdluzej. A deszcz nie ma na mnie szans bo ja sie daleko nie wypuszczam nie doszlabym z powrotem:baffled:
 
wróciłam 3 godziny jak dla mnie wystarczyły:)
całe szczęście że dziś jak dotąd ani jednego skurczu super:)
mój synek po raz pierwszy na konika wsiadł nawet się nie bał jestem dumna;p
 
ja już też po małych zakupach sporzywczo-domowych, a teraz idę szyć mężusiowi koszulę co mu kilka miesięcy temu obiecałam. Miłego dzionka.
 
reklama
dzien dobry ;-)

u nas tez dzis pogoda do bani :baffled:
chlodno, pochmurno, opady, bleeee :wściekła/y:

bylismy na tym darmowym usg :-)
(opis wstawie w stosownym watku)
tlumy przeokropne:confused2:
w zyciu nie widzialam tylu ciezarnych w jednym miejscu :szok:

teraz ide odpoczywac, bo lece z nog :confused2:

milego dzionka :-)
 
Do góry