reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
a do tego obrączka mnie drażni zdjąć przez tydzień nie mogłam udało się wczoraj pochodziłam ale cholipka założyłam na noc z powrotem nie dałam rady i znowu czuję że ciasno aż odczuwalne mocno :(
 
a do tego obrączka mnie drażni zdjąć przez tydzień nie mogłam udało się wczoraj pochodziłam ale cholipka założyłam na noc z powrotem nie dałam rady i znowu czuję że ciasno aż odczuwalne mocno :(
oj chyba bedziesz musiała ja juz ściągnąć i nie zakładać do końca,moje jeszcze spokojnie na miejscu i ma luzik
 
Basiu ja śpię na prawym a lewe boli, boli mnie te co źle ułożone na górze "leży"
Iwonka ale ja nie chcę:( ale nie wiem jak to będzie bo w ciąży chodziłam wcześniej zimą a do tego bez biżuterii nie jestem zwolenniczką:( jakoś nie mogę tak bez chodzić:(
 
Aneczka, ja tez oddawalm przed ciaza honorowo, AB + jestem wiec sie czulam zobowiazana bo to jest z rzadszych, ale za kazdym razem musialam sie zmusic bo bardzo pobierania krwi nie lubie:baffled:

Basia, a co ciekawego kupilas?

Ja mimo skolizozy szyjnej lekkiej jeszcze zadnych boli nie mam kregoslupa, ale pewnie to kwestia tygodni. Tez jako ze waska w biodrach jestem sie spodziewam ze sie kosci lonowe beda sie roszerzac, pewnie to boli...no nic na wszytko jestem przygotowana...
ta linia od pepka w dol mi tez mi sie coraz wyrazniej pokazuje, tez rosnie do gory:szok: conajmniej dziwne:szok:
 
Basiu ja śpię na prawym a lewe boli, boli mnie te co źle ułożone na górze "leży"
Iwonka ale ja nie chcę:( ale nie wiem jak to będzie bo w ciąży chodziłam wcześniej zimą a do tego bez biżuterii nie jestem zwolenniczką:( jakoś nie mogę tak bez chodzić:(
ale jak nie bedzie wyjścia to lepiej ściągnąć niz potem ja piłować,ja w kazdej nosiałam do końca,przy porodzie ściągałam,a potem zaraz zakładałam
 
a ja w szoku jestem bo dwa razy nie miałam a teraz w tej ciąży mam ledwo widoczna ale aż nad pępek i ciągnie się ok 15cm tą brązowawą linię:o
 
reklama
Do góry