reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No Mewa to faktycznie nalezaloby cos z tym zrobic, u mnie norma w labolatorium 12. Dziwni oni tam sa, a nie mozesz sobie np. witaminek z zelazem kupic??W Polsce duzo go w Prenatalu.
Dziko jakos bez meza, pierwszy raz wlasciwie zostalismy sami nigdy nie wyjezdzal:tak:Martwie sie tylko zeby szczesliwie dotarli do celu to 20godz jazdy samochodem:szok::szok:
Aniaso dla synka ciuszki??
 
reklama
hej aniaso:tak:

Kasia, no ja biore suplementy dla kobiet w ciazy od dawna, one juz maja zelazo w sobie i sie zdrowo odzywiam, i chodzilo mi o cos dodtakowego wlasnie bo sie okazuje ze nie to nie wystarczy...
czuje ze jestem anemiczna, latwo sie mecze i palpitacje serca mi sie zdarzaja...

No wyobrazam sobie ze ciezko bedzie bez meza:-( szczegolnie na poczatku. Chociaz z dwoma urwisami Ci szybko czas zleci, oby tylko chorzy nie byli! No i Ty zebys sie dobrze czula, jak tam twoje rozwarcie? odpoczynek pomogl?
Jak by co to na rodzine przeciez mozesz liczyc, mam nadzeje?
 
Napewno Mewa przydalby ci sie preparat zelaza bo wynik jest kiepski a bedzie sie poglebiac, trza bylo opieprzyc te pielegniarke;-);-)
Co do chorob to niestety maly wlasnie zaczyna kaslac, a u Kuby odnowila sie astma takze lekko nie bedzie, no ale co zrobic trzeba za cos zyc, a tu w Polsce robi sie tylko gorzej.
Mam przy sobie matke i ojca takze choc niewielka ale zawsze jakas pomoc to jest.
 
Cześć - jak tam uwas robicie już powoli zakupy dla dzieciaczków :-) , ja siedze na allegro lub ebayu angielskim i powoli kupuje ciuszki , wiem że mamy jeszcze troche czasu ale nielubie tak na ostatnią chwile :tak: Pozdrawiam Was
 
hej ania-anglia:-)
ja jeszcze nic nie mam.
ale to mysle ciuszki w jakis weekend zalatwie, gorzej z lozeczkiem bedzie i wozkim i laktatorem:tak:
 
co do łóżeczka to ja na szczęście mam po starszej córce a laktatora też niemam ale widziałam w asdzie przeceniony z 25 na 10 funtów to chyba ten sobie kupie
 
Kasia wlasnie kupilam bez recepty preparat, 28 tabletek Ferrous Sulphate sie nazywa i kazda tabletka ma 65 mg zelaza, tyle ze w sobote wzielam i potem mnie zoladek bolal ale to moze nie od tego, dzis moze na noc wezme i zobacze...
 
reklama
no wiem ze drozszy elektryczny ale ponoc duzo latwiejszy w uzyciu...
w sumie planujemy drugie dziecko wiec bylaby to jaks inwestycja...musze sie zastanowic..
 
Do góry