reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Kasia wlasnie kupilam bez recepty preparat, 28 tabletek Ferrous Sulphate sie nazywa i kazda tabletka ma 65 mg zelaza, tyle ze w sobote wzielam i potem mnie zoladek bolal ale to moze nie od tego, dzis moze na noc wezme i zobacze...
przy żelazie bierz witamine c bo lepiej sie wchlania,a jak to bedzie mao to szukaj tez produktów bogatych w zelazo,ja mam silna anemie i biore żelazo,a mam poniżej 9 hemoglobine
 
reklama
dzieki Piwonia, wiem o witaminie C, zapijam te tabletki sokiem pomaranczowym:tak:
czujesz ze pomaga bo chyba juz od tygodna bierzesz zelazo w plynie?
przez slomke pij to nie zabarwi Ci zebow:tak:
 
ja w ciąży poprzedniej też brałam dodatkowo żelazo, najlepiej też nie było bo musiałam sobie regulować dawki tak żeby się załatwić bo po min zaparcia miałam więc z tym żelazem chyba tak zawsze coś jest, teraz kupiłam sobie (jeszcze nie miałam morfologi w czwartek dopiero ale ja już znam mój organizm pod tym kątem, oddaje krew honorowo)wiem że mi spadło ale nie jest źle więc pije takie rozpuszczalne słabiutkie typu pluszzz.
 
dzieki Piwonia, wiem o witaminie C, zapijam te tabletki sokiem pomaranczowym:tak:
czujesz ze pomaga bo chyba juz od tygodna bierzesz zelazo w plynie?
przez slomke pij to nie zabarwi Ci zebow:tak:
ja mam w takiej buteleczce i staram sie wlać sobie do gardła i jak na razie jest ok,a mam połowe opakowania juz za sobą,potem lece dodatkowo szybko umyc zęby,bede robiła 14 badania wiec zobacze czy jest poprawa
 
w biodrem to ja mam problem już od 2 miesięcy zaraz potem jak zaczęły się problemy z plecami i na boku spać zaczęłam;/
 
reklama
Do góry