reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
ja bede uczyla mala w chalasie tak jak starsza..:-D
kolega odwrotnie cicho, cicho i teraz lekko klupnie i mala nie spi:sorry:
jezdza z na do lekarzy bo nie wiedza co jest:no:
dla mnie czysta glupota:wściekła/y::-D
 
Dzieki dziewczyny Kuba jest zachwycony zyczeniami od was.:-D
Basiu ciesz sie ze miedzy wami lepiej oby tak zostalo.
Mika nie zazdroszcze stresu, za rok bede przezywac to samo. A i witam tez nowa mamusie. Wiecej tu nas po stratach, wiec nie bedziesz sama:tak::tak:
 
Witam ranne ptaszki :-p

KASIU sto laat stoo lat dla Kubusia, ucałuj i uściskaj go moocno :-D
my.php
544168f7fcc94856b6c6caf.jpg

my.php
 
Witam też nową mamusie :-)

kurcze moje dzidzi jakieś spokojne ostatnio, trochę panikuję podświadomie że tak rzadko kopie :-:)wściekła/y: nie wiem czy wytrzymam do 29 na wizytę i nie pójdę w poniedziałek :baffled: jeszcze 2 tyg. temu kopało częściej a teraz mi się wydaje że spokoj jakiś :-(
 
reklama
ja bede uczyla mala w chalasie tak jak starsza..:-D
kolega odwrotnie cicho, cicho i teraz lekko klupnie i mala nie spi:sorry:
jezdza z na do lekarzy bo nie wiedza co jest:no:
dla mnie czysta glupota:wściekła/y::-D
Ja tak samo trzeba dziecko przyzwyczaić do normalnych domowych zachowań, rozmów, tv, radia oczywiscie wiadomo że nie głośno ale ja na palcach chodzić nie mam zamiaru :-D:-):-)
 
Do góry