reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Kasia ja supelnie zaponialam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale dobrze że mamy Ciebie:tak: oczywiscie do życzen calym sercem sie dolanczam....

Sluchajcie zaczol mi sie 6 miesiac :-D:-D:-D:-D:-D myslicie ze moge juz zaczac sie rozgladac na powanie za wozkiem tzn pytam że jak mi sie naprawde spodoba to moge już kupić? :sorry:
Aniaso a co cie powstrzymuje bo mnie zupelnie nic, juz dawno kompletuje wyprawke, przeciez nie bede myslec ze nie kupie bo moze z dzieckiem cos sie stanie.
Pamietalam bo Aandzia bierze slub w ten dzien co Kuba ma urodziny. U nas tez jutro mala imprezka.
 
reklama
Ja nie planowalam zakupu ale bardzo mi sie spodobal i byl ostatni sciagany z innego sklepu specjalnie. Pozniej juz niedostepny by byl bo to kolekcja z zeszlego roku.
 
no w sumie tylko te glupie przesady mnie trzymaja :eek: pozatym moja mama chce nam kupic wozeczek ale ja wole w sama a najwyzej jak chce to niech odda no ale tak troszke nie wypada a pokazac nie mam jak bo obie mieszkamy w Daniia wozek z polski i juz nie wiem co robic :confused2:
 
Witam sie laski po dlugiej przerwie....wreszcie mam prad w domu,a nie bylo ze dwa dni bo slupy nowe wstawiali,no i bylismy odcieci od swiata....
U mnie wszystko ok,dzidzius sie wierci i rosnie,ni o mamusia tez rosnie,moze jutro znajde chwile to wam pare fotek wkleje....
 
No chyba wszystkie po kolei się wykruszają i spać idą :-p ja jeszcze chwilę pobuszuję w necie, wyspałam się to narazie mnie nie ciągnie do łóżka;-) dobrej nocki, śpijcie spokojnie
 
Wszystkie spac poszly a ja przychodze...:-)
A ja dzisiaj zrobilam sobie wolne nieplanowane, tak rano u nas lalo ze stwierdzilam ze zanim na rower usiade to bede mokra (w przeciwdeszczowe juz sie nie mieszcze) wiec zostalam w domku
Wrocilam do wyrka i spalam chyba do 12, a potem drugie pol dnia klikalam ze znajoma na gg i tak mi minal dzien – na lenistwie :eek::szok::-D

nie no wczora zlozylismy sami to i teraz przykrecimy ta deche ale jak nowa zezre?

Moj robil to samo do 6 miesiaca (kupilismy go jak mial 3) musial zamykac go w swoim pokoju jak wszyscy wychodzilismy z domu inaczej byloby wszystko pogryzione, a takto ucierpialy tylko moje drewniane galki w meblach i nogi od stolika, kwiatki na parapetach itd - ogolnie sajgon w pokoju :-D domofon i kable telefoniczne tez rozpracowal, chyba nie lubial jak ktos do drzwi dzwonil bo kiedys jak wrocilismy to domofon byl w strzepach :szok::-D
Ania, kup mu jakies gryzaki (kosci albo gumowe pilki) nasz to uwielbial i dzieki temu oduczyl sie gryzienia w domu, teraz tylko buty przynosi jak chce wyjsc i zeby bylo smiejsznie to wlasciwe przynosi - mojego ojca :-D)
a ze to wieczne szczeniaki, jak ktos tu napisal to nieprawda, trzeba tylko troche dyscypliny:-p i faktycznie oduczaj go / ja od sypiania w sypialni, a ucza sie faktycznie szybko – kwestia wychowania – nasz umie poza standartami, lapa, waruj itd przybic piatke i „liczyc” :-D:-D:-p

Lece na na kanape w tv looknac, jakby co to dobranoc

A tu o wilku mowa - Campari :-D:-D
 

Załączniki

  • PICT4267.jpg
    PICT4267.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 11
  • PICT4268.jpg
    PICT4268.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 9
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry